Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itt hagyom a kutyám három...

Itt hagyom a kutyám három hétre nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Van egy két éves kicsi kutyusom, aki velem alszik, velem jön mindenhova ahova csak lehet, három hónapos kora óta van velem. Eddig sosem hagytam magára egy éjszakánál hosszabb időre. Itthon lakom, anyuék meg a nagyobbik kutyám itt lesznek vele. Mégis hetek óta sírok hogy nem jöhet velem. Nem lesz baja? Nem fogja azt hinni hogy örökre elhagytam? Annyira félek. Utaztam már sokszor mióta velem van de mindig jött ő is, most viszont nem tudom magammal vinni, olyan helyre megyek. Nagyon aggódom érte. Régen dolgozni is jött velem de aztán munkahelyet váltottam, azóta egész nap itthon van amíg én dolgozom, azt a váltást jól viselte. De most három hétig egyáltalán nem fog látni, nagyon kivagyok. Nem lesz baja??
2017. aug. 28. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Ha vigyáznak rá, szerinted, hogy a p*csbe lenne baja?
2017. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű. Nem lesz fizikai baja, hanem lelki annál több.
2017. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel még nem volt ilyen, eleinte biztos nagyon szomorú lesz, lehet nem fog enni, játszani, sétálni. Aztán azt gondolja már nem lát többé, és éli tovább az életét, de lehet mélabús marad. Viszont ha meglát nagyon fog örülni, de lehet ragaszkodóbb lesz, meg kicsit újra kell építeni a bizalmat köztetek.
2017. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!