Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon nagy segítség kéne...

Nagyon nagy segítség kéne tudna vlaki segíteni? Lent több info.

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos beagle kiskutyám. Ma délután látta mhogy vakargatta a szemét, most este hazaértem és azt látta mhogy nem bírja kinyitni megnéztem és tiszta genny mit tegyek??? nincs itthon kamilla tea nagyon ideges vagyok valaki segítsen köszi előre is.
2010. máj. 25. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hivj fel egy állatorvost és szaladj el a gyógyszertárba.
2010. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Húúha. :S Pedig az kellene. Mi is azzal kenegettük a kiscicánk szemét és jobb lett! Nincs a szomszédban sem? :S Jobbulást neki :/
2010. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Ne kenegesd kamillaval bajt is okozhatsz vele!

Vidd el orvoshoz, az majd ad szemcseppet.

A genny meg a csipa kozt van nemi kulonbseg.

Kuruzslassal nem mesz semmire.

Viszont a kamilla sajnos sokkal tobbet is arthat bizonyos esetekben mint azt el tudnank kepzelni.

2010. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Mihamarabb vidd orvoshoz, kezdd holnap azzal a napot, ha már nem tudod. Adni fog vagy szemcseppet, vagy szemkenőcsöt. Diagnózist nem tudok felállítani, mert nem vagyok orvos és monitor mögül egy orvos sem tudna. Nekem azt mondta az orvosom, nem szabad házilag kezelni az ilyet, a kamilla tea sem biztos, hogy jó ötlet, úgyhogy inkább ne nyúlj hozzá, hanem amint csak tudsz, irány a doki.
2010. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

kamilla önmagába jó lenne, de az én dokim azt mondta, azért is nincs értelme használni mivel, már nincs olyan "erelyük" mint régen, nem olyan koncentráltak...

mindenképpen keresd fel mihamarabb az állatorvosodat!

gyógyulást a kiskutyusnak

2010. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

A kamillával az a baj, hogyha még nem kamilláztál sosem, akkor lehet, hogy allergiás rá, és akkor nagyon komoly bajt okozhatsz.


A legjobb amit tehetsz, hogy langyos vízzel megtisztogatod neki, hogy ne legyen úgy összeragadva, aztán irány az orvos reggel.

2010. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!