Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti engeditek, hogy az arcotoka...

Ti engeditek, hogy az arcotokat, szátokat nyalja, hogyan szoktassam le a lányom?

Figyelt kérdés

[link]

Sajnos nálunk a lányom engedi vagyis remélem már csak engedte, de meg lett neki monsva ha mégegyszer meglátjuk a kutya elmegy!

Tudom drasztikus, de nem ért a szép szóból.

Annyira undorító.

Nyalja a seggét, utána meg az ember száját.

Meg belehembereg a fűbe ahol hányástól kezdve állati, emberi ürülékig bármi lehet, aztán vakarózik a szájával vagy csak megnyalja magát és máris tele a szaja bacillussal.

Miért kell ezt engedni?

Tudja, hogy komolyan mondtam, ha még egyszer meglátom elmegy innen a kutya, akkor is ha ezzel mi bukunk több százezret, mivel mi vettük.

Ezeket a cikkeket hiába mutogatom neki, csak annyit mond akkor majd megy a hasa vagy hány pár napig.



2017. aug. 30. 12:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%
Én hagyom, hogy puszit adjon az arcomra, a számra nem, de ha véletlen úgy sikerül, akkor sem szidom le érte. Alapjáraton nem szokása szájra nyalakodni. Párom például azt sem szereti, ha deréktól felfelé bárhol megnyalja. Soha semmi bajom nem lett tőle, a kutya is nagyon ritkán beteg és ha igen, akkor az megfázás szokott lenni. Lakáskutya és velünk is alszik minden áldott nap. Szerintem nem lesz baja a lánynak ettől, ha meg nem akar erről leszokni, akkor neveljétek ti a kutyát le erről, a lánynak meg mondjátok, hogy legalább mossa meg az arcát utána,ha ennyire zavar.
2017. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
21%

Nem engedném. Bár nekem macskám van, de neki sem engedem, hogy mindenhova felmásszon és belemenjen a számba, az ennivalómba.

Ezt a lányoddal kell megértetned.

Ha nem ért a szép szóból, akkor hidd el nem fog érteni a csúnyából sem, mert ő nem úgy látja a dolgokat, ahogy ti.

Nem tudom erről hogyan lehetne a lányotokat leszoktatni, de mindenféleképpen a lányotokkal értessétek meg, ne pedig a kutyát büntessétek azzal, hogy elzárjátok vagy elviszitek hazulról, mert erről nem a kutya tehet. A lányotoknak tegyetek szankciókat, pl. nem kutyázhat vagy ilyesmi.

Vagy ha nem ért belőle, ha lesz valami baja, majd a saját kárán megtanulja, hogy nem kellett volna engedni.

Esetleg még az jutott eszembe, hogy ha a lányotoknak a száját megnyalta a kutya, és eszik valamiből vagy iszik pohárból, mond meg a lányodnak, hogy mosogasson el maga után, mert ti nem vagytok hajlandóak a kutyás bacikkal fertőzött edényekhez, evőeszközökhöz hozzányúlni. Ha nincsen kedve mosogatni maga után, talán leszokik róla.

2017. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
Én se szeretem, bár abban nem hiszek, hogy különösebben veszélyes lenne, inkább csak undorító.
2017. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%

#1-es, egy lakáskutya teljesen más eset, mint egy udvaron tartott.

Amelyik lakásban van tartva, majdhogynem ugyanolyan bacikat hordoz, mint ti. Sőt lehet, rajtatok még több baci van, mikor hazaértek a munkából.

De amelyik az udvaron van, teljesen más baktériumháztartással rendelkezik, hiszen a szájába bármit bevehet, megehet. Elég csak egy kis sebnek lennie a szája szélén vagy ha csak kicsit kiharapja az ajkát, máris bármivel megfertőződhet.

2017. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
Undorító, de semmi baja nem lesz a lányodnak.
2017. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a lányod?

Sok ember engedi meg, hogy megnyalja a kutya akár az arcát is. Mégis élnek, sőt, nem igazán jellemző, hogy betegséget kapnának el.

Amúgy milyen kutyáról van szó?

2017. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%

Én engedni szoktam, mivel mind a kutyám, mind én egészségesek vagyunk. Persze nem arra kell gondolni, hogy smárolok a kutyával, mert nem. Csak kapok egy puszit az arcomra.

Ha meg még a széltől is óvod a gyereked, semmi immunrendszere nem lesz, ráadásul még a kapcsolatotok is megromlik, mert folyamatosan csak tiltod, bünteted, fenyegeted.

Amúgy meg cikkeket nem csak te tudsz mutogatni. Nesze: [link]


(OFF: Ilyen szülő mellett én komolyan a hajamat tépném. Ha megpuszil a kutya eltakarodik a háztól -_- , ez aztán érett gondolkodás, totál felnőttes.

*Köszönöm Istenem, hogy engem normális szülőkkel áldottál meg* )


Amúgy 15 éves vagyok, 2 kutyám van, mindegyik osztogatja szájra is a puszikat, nem mosok minden állat érintés után kezet, lovakat puszilgatok, a kutyákkal alszok egy ágyban, rengeteget vagyok kint a szabadban (réteken, erdőkben). Van, hogy térdig érő gazban trappolok a kutyákkal, menhelyre járok, tanyára is.

Anya egészségügyben dolgozik, még se kap ezektől sikítófrászt. Sőt! Engedi, mert örül, hogy nekem rendes gyerekkorom van, nem csak a gépezés folyamatosan. Van egy jó kis dolog, amit úgy hívnak, hogy immunrendszer. Na az nekem jó erő, pont a fentebb felsorolt dolgok miatt.


Köszi, jól vagyok. Nem haltam meg, nem kaptam el semmilyen fertőzést, nem vagyok allergiás, nincsenek szájfertőzéseim (még nem is voltak) . Boldog, makk egészséges gyerek vagyok, akit a járványok elkerülnek (15 évem alatt egyszer voltam influenzás) amit amúgy nem a kutyáim miatt, hanem az osztálytársaim miatt kaptam el. Szóval nem is tudom, ki terjeszt több veszélyes betegséget ;) !

2017. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó, ott a pont! Aki meg a csodalatos.co-t és hasonlókat készpénznek veszi ,azt én sem tudnám komolyan venni.
2017. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%

Ha a kutya egészséges, rendszeresen féreghajtott, semmi baja nem lesz a lányodnak...

Ezzel együtt én sem engedem a kutyámnak, hogy a számat nyalja, de sokan igen, és élnek vidáman.

2017. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
Le leszek pontozva de én megengedem neki. Persze nem smárolunk. Amúgy abba nem gondolsz bele mennyi kosz és baculis kerül lányod vagy épp a te szádba más úton?
2017. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!