Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt végig csinálni fogja?

Ezt végig csinálni fogja?

Figyelt kérdés
Most kedden ivartalanítottuk szuka nagytestű kutyánkat. Folyamatosan sietve, megy mint aki el akarja a bőrét hagyni, vakarná nyalná a sebét. Nagyon idegesítő.Rá szoktam szólni, de hétfőn már dolgoznom, kell, és félő hogy így le fogja szedni na ruhát magáról és kirágja magát. A tölcsértől még rosszabb a helyzet. Szerintetek hétvégéig ez csillapodik?
2017. aug. 31. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinten nem nagyon fog javulni pár nap alatt
2017. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel a tölcsért!

Utálni fogja, de 1 nap alatt beletörődik és megszokja.

Az én kutyámon nagyon súlyos műtétek sorozata miatt több mint egy hónapig volt tölcsér és az 1-2 napos cirkuszt leszámítva teljesen tudomásul vette.

Ráadásul nagytestű kutya lévén a legnagyobb tölcsérje volt, akadt bele mindenbe.

Nem öröm, de muszáj!

Keményítsd meg magad a kutya érdekében és ha így teszel, hétfőn már nyugodtan mehetsz dolgozni.

2017. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ráadtam a tölcsért nincs mese.Igazatok van, majd beletörődik.Most próbálok nem foglalkozni annyit vele, mert szerintem így érzi rajtam hogy gond van és azért se nyugszik le. Így nem ajnározom, csinálom a ház körül a dolgom.
2017. aug. 31. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Helyes! Jól csináltad!

Csak el ne gyengülj, akkor nem lesz semmi baj!

Jó szorosan kell feltenni a gallért, mert ha laza, akkor nagyon ügyesen le tudják szedni.

A varratszedésig még hátralevő 8-10 nap meg majd eltelik, de legalább nyugodt leszel a munkahelyeden.

Jobbulást a kutyusnak!:)

2017. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem gyengülök semmi kép, ez az ő érdeke is:-) Ez az első kutyám, és engem jobban megviselt ez az egész, de erős vagyok! Szép napot kívánok!
2017. aug. 31. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!