Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nővérem kutyája elszökött mit...

Nővérem kutyája elszökött mit csináljak az én kutyámmal hogy ne legyen ilyen szomorú?

Figyelt kérdés
egy yorkija volt nekem meg egy huskym van és nagyon szomorú azóta olyanokat csinál például hogy néha odamegy a kapuhoz és vonyít hangosan innen hallom bentről naponta kétszer csinálja ezt vagy háromszor mit csináljak hogy ne legyen ennyire szomorú? :( mitől lenne szerintetek jobb kedve?
2017. aug. 31. 16:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem kerül elő a yorkie idővel majd megszokja egyedül és abbahagyja a kesergést. Foglalkozzatok vele egy kicsivel többet most, az biztos segít a lelkivilágán.

Van a yorkieban chip egyébként, vagy bármi ami segítene hazajuttatni őt?

2017. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A tesom nem igazán foglalkozott vele inkabb eljárt bulizni persze amig kicsi volt sokat foglalkozott vele a tesom felelotlen gazdája volt szegénykémnek :( benne nincs chip enyémbe van chip meg be is van oltva a tesomat nem is értem! egyébként 15 éves sokszor nincs itthon de nem is ez a lényeg hát nem biztos hogy vissza jönne mert csak én szerettem igazán meg anyánk tesom szerette de ritkan jatszott vele sőt amikor elszökött nekem kellett utana mennem de sehol se talaltam baratnommel is kerestuk jo messze mehetett 10-15 perc alatt :( remélem azért előkerül! :(
2017. aug. 31. 16:28
 3/19 A kérdező kommentje:
Jah és amúgy a kutyám azota amiota nincs vele a tesom kutyája, unatkozik sokszor pedig én sokat játszok vele minden nap meg sétálni is viszem minden nap 2x reggel és este
2017. aug. 31. 16:30
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem gyűjtött a SAJÁT kutyájára hogy elvigye beoltatni -.-sokszor szoltam neki hogy oltsa már be de ő nem ő inkabb elköltötte a városba meg hazibulikra szegény kutya nem csoda hogy elszökött :( még most se keresi a kutyáját én még akkor is keresem amikor viszem sétáltatni a kutyámat hátha előkerűl remélem nem esett baja :(
2017. aug. 31. 16:34
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet hogy a husky megtalálná? Csak ötlet, nekünk volt olyan kutyánk aki engem is megtalált kisgyerekként, amikor egyszer megléptem.
2017. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom :/ engedjem el és csak kövessem hátha megtalálja? (sétáltatáskor mindig el szoktam engedni) keresésre nincs betanytva :/ nem tudom meg e találná
2017. aug. 31. 16:53
 7/19 A kérdező kommentje:
betanítva*
2017. aug. 31. 16:54
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

"Nem gyűjtött a SAJÁT kutyájára hogy elvigye beoltatni"


Ez a szüleid sara. Egy 15 éves még nem tud annyit megkeresni, hogy ellássa a kutyát. Nekik kellett volna ilyenre pénzt adni.

2017. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

Csak arra gondoltam, ha annyira hiányzik neki, hátha elindulna ha szagot fog.

Nem is kell elengedni, csak menni amerre ő akarna.

2017. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igazából jó ötlet ez lesz :) ő kis termetű kutya és egy autos nem hinnem hogy látná max ha nagyon figyel vann kolyan autosok akik nem figyelnek az utra és al is uthetik :(
2017. aug. 31. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!