Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem jó állatbarát...

Tudnátok nekem jó állatbarát hoteleket mondani?

Figyelt kérdés

Tudom, a google a barátom, de hiába kerestem rá sokféleképpen, néhol mégis azt irta, hogy háziállatbarát, a leírásnál pedig benne volt, hogy háziállatot nem szállásolnak el.

Egy kutyussal utaznánk. Tudnátok olyan helyeket mondani, ahol a kedvencetekkel nyaraltatok és ő is élvezte?

Elöre is köszönöm.



2017. aug. 31. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Google : állatbarát hotelek


Ott keresgélhetsz, hogy pesti hotel, vagy máshol kell-e, esetleg külföldön.

Bár szerintem inkább kérdezd meg guglit konkrét szállodákról : Csak kitaláltátok már, merre szeretnétek utazni!

vagy pl. : [link]

2017. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Hotel? Trivago!
2017. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom merre szeretnétek menni nyaralni és mennyit szántok a szállásra, de a Hotel Sopronról csak azt hallottam, hogy hiper kutyabarát. Az ára húzós, de nekem szimpatikus. Igaz még tapasztalatom nincs vele, pont az ára miatt, de nagyon tetszik.


[link]

2017. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A trivago, szallas, booking stb oldalakkal az a baj, hogy hiába keresek állatbarát helyet, ha a szálloda honlapján vagy a leirásban pedig az szerepel, hogy nem szállásolnak el állatokat.


Elég megbízhatatlan, ezért kértem azok véleményét akik kutyussal járnak nyaralni, és saját élményeikről tudnak mesélni.

Az úticél egyelőre még nincs eldöntve, Budapestiek vagyunk, bármelyik irány jó.


Kedves 3as, köszönöm a linket, tényleg jó helynek tűnik.

2017. aug. 31. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

"A trivago, szallas, booking stb oldalakkal az a baj, hogy hiába keresek állatbarát helyet, ha a szálloda honlapján vagy a leirásban pedig az szerepel, hogy nem szállásolnak el állatokat."


Én max olyat láttam, ahol vagy súlylimit van (max 5 kilós kutya mehet sak), vagy külön fizetni kell a kutya után is.


Amúgy meg telefon, és megkérdezed. Meg azt is, hogy akkor miért úgy hirdeti magát - ez megtévesztés.

2017. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!