Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülnek az alábbi...

Mennyibe kerülnek az alábbi kutyafajták?

Figyelt kérdés

Tenyésztőtől, természetesen.


(- Tudom, hogy egyéni és almonként más és hogy csak a tenyésztő tudná megmondani pontosan, de biztos nem hívom fel csak ezért, az elég visszataszító és komolytalan lenne. Tehát csak körülbelüli ár érdekelne, hogy például te mennyiért vetted.

- Nem garasoskodnék az árukon, nem erre irányul a kérdés.)


Szóval a fajták, amiknek érdekelne a körülbelüli áruk:


Bullterrier

Bullmasztiff

Afrikai oroszlánkutya

Husky

Amerikai staffordshire terrier

Boxer


Ha csak az egyiknek tudod az árát, már azt is nagyon megköszönném :)



2017. szept. 1. 10:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Staff, boxer, bullterrier: 100-200 ezer között.

Husky inkább 200-250 ezer.

Bullmasztiff, oroszlánkutya ezeknél drágább, árat nem tudok.

2017. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Ezek a fajták kicsit sem hasonlítanak egymásra, sem jellemben sem szükségletekben. Így eléggé kíváncsivá tettél, hogy miért pont ezekre a kutyákra esett a választás.


De akkor, hogy érdemleges választ is adjak.

Ridgeback - 200-250

Szibériai Husky - 150-250

Staff - 100-150

Boxer - 100-150

Bullterrier - 150-200

2017. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Oroszlánkutya 300 ezer, magyar kennelből, ezt tudom mivel barátnőm vett pont néhány hónapja. Ridge hibás, így valamivel olcsóbban adta a tenyésztő.
2017. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

#3

Nem feltétlen. Nálunk a kutyasuliban aki van az nem küllemhibás és a gazdik 250ért hozták el, szintén magyar kennelből. Sok függ a párosítástól.

2017. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
inkább fogadnál örökbe
2017. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Persze, ez csak egy példa, hogy kb. mennyi. Mopsz is van a környéken 400 ezres, meg 120 ezres is, törzskönyves mindkettő. De a ridgeback mindenképp drágább, inkább 300 körül számoljon vele minthogy nagy meglepetés érje a végén.
2017. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


#2 Eredetileg bele is akartam írni a kérdésbe, hogy elég eltérő fajtákat nézegettem, de gondoltam nem húzom a szót magyarázkodással. Azért így válogattam össze, mert számomra a legfontosabb a ragaszkodás, hogy ténylegesen egy családtag legyen. Ezután a kinézet és egyéb tulajdonságok alapján szelektáltam (pl. betegségre hajlamosság, vedlés, nyáladzás, intelligencia stb.) Olyan fajtát nem találtam, ami mindenben tökéletes lenne, de a felsoroltak mind nagyon tetszenek. Az energiaszintjük is szintén eltérő, de abban szerencsére tudok a kutyához igazodni.


#3-4 Huh, a 250-300 ezer ft az azért már pénztárcaterhelő, én 180-220 köré becsültem az oroszlánkutyák árát. Plusz még ugye számolni kell az ivartalanítással, az élelemmel (BARF-étrend), állatorvos, fekhely, egyéb felszerelések, kutyasuli ára. Így kb. 500 ezer lenne, egyelőre még nem tudom, hogy ez belefér-e majd.


#5 Ez sincs még kizárva.

2017. szept. 1. 11:15
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk volt egy boxerünk, örökbefogadtuk az előző gazditól, törzskönyves volt és 150 ezer forintért vették, ha jól emlékszem. Hihetetlenül családcentrikus volt, igazi pörgős barát, szóval a fő szempont alapján tudom ajánlani :)
2017. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Eddig csak jókat hallottam a boxerekről, nagyon esélyesek nálam. :)


Valaki még tudta abban segíteni, hogy mennyibe kerül egy border collie? Most veszem észre, hogy kihagytam a fenti listámból.

2017. szept. 1. 12:25
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Border collie átlag 200-300 között.
2017. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!