Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatartók! Mikor sétáltattok...

Kutyatartók! Mikor sétáltattok kutyát? Tapasztalatok alapján mikor sétáltatnak sokan kutyát?

Figyelt kérdés

2017. szept. 1. 17:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Én este hat-fél hét tájékán..miért, szőrallergiád van?:)
2017. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én 5-6 körül szoktam.
2017. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Most indulunk :)
2017. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb ilyenkor szoktam, mindjárt indulunk :D
2017. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi is most indulunk a fehér plüssköcsöggel a Bécsi út felé..spontán összefutásokhoz pont alkalmas ....:DD
2017. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kérdező de miééééééért??
2017. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Aki reggel is, napközben is jár az leírhatja, hogy mikor.

Azért érdekel, mert (MÉG!) elég neveletlen a kutyám, nem nagyon szeretnék más kutyákkal összeakadni vele.. (viszem majd kutyaiskolába, nyugi).

Akkor a délután 4-7 óra kilőve.

2017. szept. 1. 18:00
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk meg 20 óra körül van csúcsforgalom, de 21 órakor is vannak még kutyások. Sőt....


Ne már kérdező, ne kínozd a kutyád, hogy várod kihaltak legyenek az utcák, ennyi erővel hajnal 1 óra az ideális.

Vidd le a kutyád, bármikor ha ráérsz, s ha úgy érzed, kerüld ki a többi kutyást rövid pórázzal a kutyádon. De ne bujkálj!!!

2017. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem 5 méteres flexivel megyünk, rövid a póráz.

Nem gondolom ezt kínzásnak. Csak amíg ennek a nyáriszünet dolognak vége lesz a kutyaiskolában addig valamikor sétáltatni kell, én pedig a megfelelő időpontokat próbálom halászni.. :((

2017. szept. 1. 18:11
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Gondolod, hogy elmész párszor a kutyaiskolába, és utána gyönyörűen láb mellett halad a kutyád? Hát, nem... Addig, hogyan fogod sétáltatni?? Utána olvastál legalább a kutyanevelésnek??? Ilyet sem hallottam még - szerencsére -, hogy valaki annyira analfabéta legyen, hogy ne tudjon rövid pórázon sétáltatni egy kutyát. Remélem legalább a dolgát el tudja végezni szerencsétlen napi egyszer. Akkor ki tudsz bújni vele a lakásból???
2017. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!