Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez lehetséges? Ideiglenes...

Ez lehetséges? Ideiglenes befogadás

Figyelt kérdés
Befogadtam egy kóbor kutyát 2 hete nálam van nem jelentkezik érte senki.Olvastam hogy ideiglenes befogadóként az orvosi költségeket fizetik.Az úgy lehetséges ha felkeresek egy alapítványt és befogadom őt ideiglenesen??menhelyre nem viszem.Etetni tudom de orvosra már nem telik.Véglegesen nem maradhat szüleim nem engedik de az ideiglenesbe bele mentek.
2017. szept. 3. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni. Mindenhol más, függ ez attól is, hogy mennyi pénze van az alapítványnak, van-e támogatója és hogy van-e rá kapacitása.
2017. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ideiglenes befogadó nem úgy leszel, hogy itt van nálam egy kutya, fizessetek.

Az ideiglenes befogadó effektíve munkaszerződésben áll az alapítvánnyal, folyamatosan ellenőrzik a körülményeit, megfelelő-e az állatoknak, neki magának is rendszeresen jelentenie kell a felügyelt példányokról, illetve nem szimplán kifizetik a költségeket, de pl. az adott alapítvány határozza meg, hogy milyen állatorvoshoz mehetsz, milyen vizsgálatok kellenek, stb.

Emellett ez nem egyszeri eset, hanem újabb és újabb állatokat fogadsz be, kapacitástól függően, és addig gondozod őket, míg nem találnak gazdát.

2017. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én ezeket vállalom,már gondoltam arra régen is ha nagyobb leszek ideiglenes befogadó leszek hogy segitsek.

Csak már így is 3 kutyánk van és 4 már sok lenne.

Köszi holnap megkérdezem az alapítványt.

2017. szept. 3. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Hirdesd addig is a neten, facebook-on, jófogáson, kiskutya.hu-n, keress neki gazdát!
2017. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem egy alapítvány van, ahol a hely a legnagyobb probléma, de segítenek gazdát találni közvetített kutyáknak is, erről meg lehet őket kérdezni.
2017. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!