Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök Shiba inut szeretnék....

Kölyök Shiba inut szeretnék. Hol lehet olcsón venni/örökbefogadni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 3. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olcsón nem lehet fajtatiszta kutyát venni, esetleg egy fajta jellegű keveréket fogadhatsz örökbe a fajtamentőktől, de mivel gondolom nem ismered a japán fajtákat azért előbb utána érdeklődnék, mert igen nehéz esetek kezdőknek főleg.
2017. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2017. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem kölyök és nem is fajtatiszta de itt egy örökbefogadható Shiba mix: [link]


Viszont mielött belevágnál remélem tudod, hogy egy ilyen kutya nem könnyű eset és tapasztalatot, határozottságot igényel.


Ha pedig ragaszkodsz a kölyökhöz akkor 250-300 000 Ft körül már lehet kapni. Nem találtam jelengleg menhelyen lévő Shiba/Shiba mix kölyköt, de ettől függetlenül lehet csak én volt figyelmetlen.


Ha pedig csak megtetszett a kinézet de nem ismered a fajtát akkor itt biztos lesz olyan aki megosztja a tapasztalatait: [link]

2017. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

#2: Meg a fajtajellegu keverekert is elkernek 100-150k Huf-ot, a fajtatiszta 300k+. Nem egy szapora fajta szoval jo esetben meg varnod is kell, mert 2-4 kolykot hamar foglalozzak.


Aztan ha megvan a kutya amiert alaphangon kezdesnek kiadsz 400k hufot (gondolom kerti disznek azert draga lenne), mint fekhely kaja stb. gyorsan eleri a 4 honapos kort es innen a kis draga olyan magasfoku onallosagra tesz szert, hogy orom nezni, amikor japan fajtatulajdonosok 2x gyorsabban oszulnek mint masok. Szerencsere 3 evesen felno, aztan talan elkezdi hagyni magat simogatniXD


Sok sikert:P

2017. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom neked mi az olcso de a törzskonyves (fajtatiszta) 300e-500e korul mozog
2017. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nyaralót szeretnék a horvát tengerparton, olcsót és lehetőleg új építésűt. Ez pont olyan kívánság.
2017. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok a nehézségekkel, és nem ragaszkodom a fajtisztához. És nem keri dísznek szeretném. Köszönöm á válaszokat és a linkeket!
2017. szept. 4. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem FAJTA-tiszta (mikor tanuljátok már meg végre??), az nem Shiba Inu. Tehát a keverék is jó neked. Elárulok valamit; keverékekkel tele a menhely!
2017. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!