Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Nővérem kiskutyája mostanába...

A Nővérem kiskutyája mostanában ha átmegyünk hozzájuk mindíg a Párom hasához bújik. Mit akar ezzel jelezni? Vagy a kutyával van valami probléma?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 08:02
 1/3 EvaSz86 ***** válasza:
Ha a párod is vele lakott még, amikor kicsi volt a kiskutya, akkor lehet, hogy "őt választotta". Az én egyik kiskutyám is a hugomhoz ragaszkodik, hiába én nevelgetem. Amikor nálunk van hugom, akkor folyton vele van, rajta fekszik, mellébújik, én olyankor láthatatlan vagyok.
2017. szept. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anabellamy válasza:
100%
Kedves kérdező.Nálunk a keverék kan kutyánk,kb.4 évvel ezelőtt felugrott a fiam mellé a kerti hintaágyra,és nyüszitve bújt bele a nyakába,és nem tudtuk mire vélni,mert közben morgott is.Amire nem számítottunk,hogy a 19 éves fiam tarkójában,synoviális sarcomás alakult ki,ami egy kötőszöveti és lágy rész szarkóma,7,5*5 cm-es és a kutya ezt előbb tudta mint mi...Utánna amíg kemót és sugarat kapott a kutya elkerülte..mikor visszaengedték magához a fiamat,a CT szerint eltünteti a tüdejébe szóródott daganat,tiszta volt,a tarkón lévő is stagnál.Sajnos ez a 13 éves kutyus,kb.1 hónapja meghalt:(A fiam pedig, rosszabb állapotba került, csigolyákat,tört össze a daganata,volt ami eltünt C5-ös,A tüdejében több is van, immár 4,5 éve küszködik,és 3 széria terápiás kezelés lesz novemberben...Most egy labrador retriever kutyust hozattam,imádják egymást,bízom abban hogy terápiás céllal,javít a fiam közérzetén.Bocsi hosszúra nyúlt..
2017. okt. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anabellamy válasza:
Kevés helyesírási hibát azért összehozták😊
2017. okt. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!