Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem hozza vissza mindig...

Miért nem hozza vissza mindig a labdát?

Figyelt kérdés
Vissza hozza addig, amig adok neki jutalmat, de ahogy nem akkor 2-3 alkalom után, elfut a labdával, és elrejti valahova. Neki nem olyan játék szerintem, csak akkor hozza, ha kap cserébe valamit. Lehet valamit csinálni, hogy jutalom nélkül is vissza hozza?
2010. máj. 26. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

de jó neked... az én yorkim egy labda és minden egyéb játékőrült,de a labda a mindene...

odadobja a lábam elé, vagy odatuszkolja mellém, esetleg felrakja a székre, ha ez sem segít akkor elkezdi magának dobálni...

ha meg elveszem bánatosan néz, aztán meg mondja nekem a magáét nyöszörgős hangon, hogy adjam vissza...

és ez megy egész nap :D


egy darabig még mókás, de egy idő után.... úgyhogy örülj. ja és én ezt nem tanítottam neki. magától csinálja! :D

2010. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én őgy szeretném, hogy labdáznék vele, sokat, de nem érdekli, csak ha adik neki cserébe jutalmat. Pedig szerintem tök jófej a kutya, mikor oda hozza a labdáját, hogy dobjam el neki...:)
2010. máj. 26. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém visszahozza egy ideig, utána megunja, elviszi a labdát, és lerakja. Próbáltam jutalommal, de, ha megkapta a jutalomfalatot, akkor utána nem hajlandó a labdáért menni. Ül mellettem, és várja a következőt, a semmiért. :) Szerintem a tiéd hamar megunja, és csak a finom falatért viszi vissza. Próbáld ki, hogy egyszer adsz, egyszer nem.
2010. máj. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na pontosan ugyan ez van! Amit írtál, nem játszani akar, hanem a jutalomért...:)
2010. máj. 26. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!