Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segítene a véleményével?

Valaki segítene a véleményével?

Figyelt kérdés

Melyikben van több hatóanyag? Melyik erősebb, hatékonyabb?


[link]


[link]


Köszönöm szépen!



2017. szept. 5. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem erről inkább az állatorvosoddal konzultálj mert akár az is lehet, hogy szükség sincs rá mert a tápban van elég vagy ez túl sok, stb.
2017. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tápot eszik. BARF.
2017. szept. 5. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Én megkérdezném az állatorvost, vagy pedig a Barhshopnak vannak üzletei ahol biztos kérhetsz szaktanácsot ezzel kapcsolatban.


[link]

2017. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Az Arthrocol jobb összetételben. Lehet én is kipróbálom a kutyámnál. Ahogy nézem árbarát is.


Jobbulást az ebednek, a sok idióta firkát meg ne vedd figyelembe, rengeteg ember funkcionális analfabéta, amit grafomániával tetéz.

2017. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt ilyesmit adnál a kutyusnak, beszélj az állatorvossal! Amennyiben nem akarod akkor keress természetes bio termékeket. Pl. zöldkagyló kivonatot.

Ha indokolt a gyógyszeres kezelés azt vedd és add melyet az állatorvos javasol.

2017. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Istenem....


Megoldódott, téma lezárva részemről!


#3 Neked köszönöm a választ!

2017. szept. 5. 21:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Négyes, rád gondoltam, hasznos volt!
2017. szept. 5. 21:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Aha, az #4 nagyon hasznos. Komolyan nem értem, ez valami önbizalomhiány vagy lustaság, hogy egy általános iskola negyedik osztályos szintű számolást nem hajlandó pár perc alatt elvégezni valaki?


Felmerül a kérdés, hogy melyik hatóanyaggal foglalkozzunk egyáltalán. Szerintem legyen csak a glükózamin, mert ott még félig-meddig bizonyított a hatás, a kondroitin-szulfátnál nem annyira, az msm-nél még kevésbé, a kollagén dettó, ráadásul azt eleve eszik a kutya a hússal, úgyhogy abszolút érdektelen szvsz.


Szóval glükózamin:

(vegyünk mondjuk egy 30 kilós kutyát, mert nekem is az van, a kérdezőnek meg nem tudjuk)

-Arthrocol Rocky: napi 2x10+5=25ml az adag, ebben 25/100x5000=1250mg glükózamin van, 350/25=14 napig elég a flakon, 4500 forint.

-Artro Strong: napi 3x1=3 tabletta az adag, ebben 3x500=1500mg glükózamin van, 80/3~27 napig elég a doboz 5160 forintért.


Asszem elég egyértelmű, hogy az Artro Strong a nyerő, ráadásul abban glükózamin-szulfát van, míg az Artrocol Rockyban glükózamin-hidroklorid, az előbbi több kutatás szerint hatásosabb (már ha egyáltalán).


(off: a hozzászólásaimat meg ne törölgessétek, amíg kulturáltak, akkor se, ha nem tetszik...)

2017. szept. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!