Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek óvodás, kisiskolás...

Akinek óvodás, kisiskolás gyerekei vannak (akiket délután el kell hozni oviból, iskolából, esetleg különórára vinni), mikor viszi a kutyáját hosszú sétára, bandázással, labdázással egybekötve?

Figyelt kérdés
Reggelente (5:15-6:00) van egy nagyobb sétája,póráz nélkül is. Délelőtt általában belefér egy fél-egyórás futtató is, majd háromkor egy gyors eü kör. (2,5 évesemmel még itthon vagyok, de vele is kell játszóra járni) Fél négykor elindulunk összeszedni a tesókat, ahova a kutya nem jöhet (oviba nem vihetem be, előtte meg nem merem kikötni), fél 5re mindenki megvan. Viszont érthető módon nekik nem annyira opció az egy-másfél órás "céltalan" séta, futtató. Késő lenne neki a kb este fél8-9-ig tartó aktív séta?
2017. szept. 6. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez nincs időponthoz kötve, csak lehetőleg legyen biztosítva a nap folyamán a kutyának.

Ha este, akkor este.

Az emberek nagy többsége dolgozik, még így is dicséretes, ha fordít ennyi időt a kutyájára.

2017. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Sokszor fél 5-re kutyával együtt megyek oviba és ilyenkor nem egyből hazamegyünk, hanem még sétálunk egy-másfél órát.

Ez egyáltalán nem céltalan sétálás, a lányom imád bogarászni a fűben, labdázik, botokat dobál a kutyánknak, nádból készült horgászbottal "halakat fog" a mellettünk levő patakból, csigaházakat gyűjt, ha viszek krétát akkor rajzolgat a betonra, vagy megállunk olyan játszótéren ahonnan nincsenek kitiltva a kutyák (a retro, gyerekkorombeli fém játszók a házak közt).

2017. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!