Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák is gyászolnak?...

A kutyák is gyászolnak? Lehetséges, hogy ettől változott meg?

Figyelt kérdés

Nemreg halt meg egyik kutyusom es onnantol kezdve a masik nem eszik nem jatszik nemcsinal semmit.Annyi h inni iszik,es 2szer hanyt mar keves vizet/savat.

Szerintetek gyászol?



2017. szept. 6. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen,biztos hiányzik neki a társa. Nekem volt egy kutyusom és miután elpusztult a társa nem evett ,nem ivott ,és egy hét leforgása alatt ő is elpusztult (gondolom bánatában).. figyelj rá nagyon oda,foglalkozz vele többet ,vegyél neki játékot ,és ha nem javul vegyél mellé még egy kutyust.
2017. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan a macskáimmal történt hasonló de miután a vezér, főnök macska elpusztult a kevésbé domináns követő macskám teljesen magába zuhant és habár már két éve nincs a kis barátja nem hogy nem heverte ki de teljesen megőrült. A legyektől is fél, azóta sem találja a helyét, látszik rajta, hogy mentálisan labilis és hiába lett új társa őt nem fogadja el.

Szerintem ha macskáknál előfordulhat akkor a kutyáknál is. Remélem jobban lesz a kutyusod és részvétem.

2017. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, a kutya már felfogja a halált s ugye, a hűségesebb, ragaszkodóbb állatok közáé tartozik (mivel alapvetően társas, falkában él), így meg is viselheti.

Hogy konkrétan mi zajlik benne, azt nemtudom, de a fentihez hasonlóról hallottam már többször, amikor hozzá közel álló lényt veszített el a kutya.

2017. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Van mellette meg 2kutyus es veluk se foglalkozik mar!folyamatosan korbe jarja azokat a helyeket ahol az elhunyt kutyus fekudt!

Inni viszont nagyon sokat iszik,az etelre viszont ra se nez:(

Mennyi ido lehet mire helyre jon?

2017. szept. 6. 12:46
 5/17 anonim ***** válasza:
Egy hét kell neki legalább,és ha van lehetőséged,vegyél neki cseppeket a vizébe amitől megjön az étvágya , esetleg keress fel egy állatorvost aki tud ajánlani ilyen cseppeket. Első voltam.
2017. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

ha jobban lesz ha nem penteken megyunk allatorvoshoz!

Remelem ujra a regi kutyus lesz!

Nem birnam ki 2kutyus elveszteset :(

2017. szept. 6. 13:09
 7/17 anonim ***** válasza:
Biztosan meg fog gyógyulni ,kitartás!! :)
2017. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló volt, amikor elment a család nyaralni, és egyedül voltam a kutyával egy hétig. Pontosabban nap közben dolgoztam én is, így sajnos egyedül volt otthon. Az első napokban alig akart enni, így a kezemből etettem, falatonként, és ott voltam vele, simogattam, játszottam vele. Akkor jobb kedve lett, pár nap múlva már evett-ivott rendesen, de látszott rajta, hogy nem szeret egyedül lenni.
2017. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak annyira aggaszto,h nemfogadja el az etelt(kezbol se) :(
2017. szept. 6. 15:36
 10/17 anonim ***** válasza:
Majd lassan ,ne aggódj. :)
2017. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!