Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van-e valakinek tapasztalata...

Doboszoli kérdése:

Van-e valakinek tapasztalata a Purina által gyártott PROPLAN kölyöktápról?

Figyelt kérdés

Szombaton hozom a 8 hetes roti kölyköt, az állataledel boltos ezt javasolta ár/érték arányt figyelembe véve.

Típusa sensitive, lazacos.

1000 HUF/kg jó árnak mondható?


2010. máj. 26. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
én purinával etetem a kutyáimat kölyökkoruk óta, mert a tenyésztőjük is ezzel etette a kutyáit. Teljes mértékben meg vagynk vele elégedve, sőt, amikor mást próbáltam ki, akkor azt megbántam, és visszatértünk pro plan-ra. Szóval nekünk bejött.
2010. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én is azzal etettek, semmi probléma vele

az 1000 ft/kg teljesen jó ár érte

2010. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi amikor a kutyám kicsi volt, royal caninnal etettük, de utána kipróbáltuk ezt és azóta a royal nem kell neki! Szerintem az ára is jó, meg a minősége is! Csak ajánlani tudom.

2010. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia!

én a lazacos purina pro plannel etettem. bevált, de jobban megnéztem az összetevőit, váltottam Orijenre. nem sokkal drágább, mert kevesebb is kell belőle.

az nem tetszett, h kukorica van benne, meg kukorica glutén. azt a kutya meg sem tudja emészteni.

az oRIJEN PEDIG GABONAMENTES, ÉS SOK BENNE A GYÓGYNÖVÉNY.

mikor elkezdtem adni neki a purina után, 3 nap telt el és már puhább lett a szőre és fényesebb(pedig addig is nagyon szép volt).

azóta is itt áll egy 3 kilós vgay 4 kilós (vagy milyen kiszerelésben lehet kapni) halas táp, és bár most meg vagyunk szorulva, de nem adnám neki ismét.

2010. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsónak: hát, engem meg a tenyésztő tanácsolt el az orijentől, és mondta, hogy maradjunk csak a pro plan-nál, szóval döntés kérdése... nekünk az orijen amúgy nem igen vált be, egy zsákkal kipróbáltuk mi is a 6 halasat, de aztán váltottunk vissza pro plan-ra. Persze ki lehet próbálni több félét, aztán kiderül, hogy melyik kutyának melyik a jobb.
2010. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, egyelőre a PRP PLAN-t

megpróbálom, aztán meglátjuk.

2010. máj. 27. 06:48
 7/8 anonim ***** válasza:

A pro plan elég jó minőségű táp. Egyre vigyázz (én ezért nem adom neki), főleg, hogy nagytestű kutyád lesz neked is, túl sok benne a fehérje!! Ez a nagytestű kutyáknál (nálam is) problémát jelenthet. Csontgyulladás, etc.

Keverd össze még egy kis rizzsel, kevesebb tápot adj hozzá.

Bár inkább azt ajánlom, hogy keress inkább alacsonyabb fehérjetartalmú tápot :(

2010. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nincs olyan h sok vmiben a fehérje, ez régi maradi felfogás, olvass utána!

az olyan tápok jobbak, kevesebb kell belőlük!

akkor eléggé félre van tájékoztatva a tenyésztőd.

de te tudod. én nem szólok bele ki mivel etet.

2010. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!