Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » árthat a kutyámnak ha nem...

árthat a kutyámnak ha nem viszem sétálni?

Figyelt kérdés
Benti kutyám van, kert vagy udvar nincs. Diák vagyok sajna úgy jött ki hogy hétfőn és szerdán semmi időm nincs rá, csak gyors eü. sétára tudom kivinni vagy még arra sem (ilyenkor anyum viszi) Hétfőn reggel 8-tól este 8-ig nem vagyok otthon a suli és a kiegészítő órák miatt, szerdán van 1,5 órám de ha elvinném sétálni akkor a házit nem tudnám megcsinálni. Más napokon van időm 1-2 óra sétára, reggel és este mindig vannak eü. séták, viszont hosszúra sem időm sem energiám nincs ezen a két napon. Lesz ettől bármi baja? Jövőre már nem lesz így, de az idei év így fog kinézni.

2017. szept. 6. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Baja nem lesz de ne legyél meglepődve ha unalmában és a le nem vezetett energia miatt szétszedi a házat.

Anyukád sem tudja gyakrabban vinni?

Milyen fajta kutya egyébként? Azért nem mindegy, hogy egy mopsz vagy egy husky.

2017. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora és milyen fajta kutya, és mennyi idős? Nem elhanyagolható. Egyébként ha más napokon rendesen le tudod mozgatni, hetente kétszer pedig csak eü. séták vannak, attól nagy valószínűséggel szervi baja még nem lesz. De viselkedésbeli problémája még lehet, viszont ez sok mindentől függ.
2017. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
makacs mint egy husky, de nem olyan mozgásigényes, 1,5 éves és kb 30 kiló. Anyumnak sem ideje sem kedve nincs levinni sétálni eddig napi 1 órát sétáltattam + 3 eü. séta. ezután megpróbálok vele 1,5-2 órát menni a többi napon.
2017. szept. 6. 14:33
 4/18 Metionin ***** válasza:
100%
Én azt csinálnám hogy a szerdára kiadott házit hamarabb megcsinálnám (tehát amit már napokkal előtte kiadtak csak szerdára kell megtanulni/megírni) és akkor kivinném szerdán is. Így csak a hétfő esne ki, de hétvégén meg elvinném kirándulni, tényleg nagyon hosszú sétára, futiba, "agytornázni"). Ha nem tudod megoldani, egy félévet kibír persze de nyilván jobb lenne neki a mindennapi séta.
2017. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem a szerdai házi a gond hanem a csütörtöki amit szerdán kell megcsinálni, sajna nem megoldható az ötleted, csütörtökön olyan órám van ami előző nap is így a felkapott házit nem tudom korábban megcsinálni, pl ma felkaptam egy csomó házit, fele holnapra fele péntekre kell, nem hagyhatok mindent csütörtökre mert akkor meg csütörtökön sem lesz időm.
2017. szept. 6. 14:38
 6/18 bollocks ***** válasza:
75%
Na, az ilyenek miatt nem veszünk gyereknek kutyát. Nem téged hibáztatlak, de így, hogy anyád szarik a kutya fejére, neked meg nincs időd rá, csakis a szerencsétlen állat szenved.
2017. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem szarik a fejére, reggel és délután, néha este is kiviszi sőt meg is eteti helyettem ha nincs időm, de hosszú sétára nem viszi.
2017. szept. 6. 14:51
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Német juhászom van, sajnos az egyetem utolsó fél évében nekem is ilyen volt a helyzet. A párom meg sokat dolgozott, szóval csak eü sétára tudta kivinni azon a két napon. Semmi baja nem lett, a többi napon bőven volt időm foglalkozni vele. Nem ideális, de ha csak így tudod megoldani, akkor ez van. Lényeg, hogy a többi napon mozgasd le rendesen.
2017. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
10%

Javaslom keress neki új gazdát....

Igen, nagyon is árt

2017. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 azért nyughass már ember
2017. szept. 6. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!