Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok helyen olvasom, hogy az...

Sok helyen olvasom, hogy az akitához (shibához) kell némi humorérzék? Mit kell ez alatt érteni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 6. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
hogy ha nem tudsz nevetni az apróbb dolgokon amiket csinálnak akkor az őrületbe fognak kergetni
2017. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azaz nevetnem kell(ene) a apróbb "kihágásokon", mert tenni úgysem tudok ellene?
2017. szept. 6. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, inkább úgy kell elképzelni hogy míg egy pl border folyton körbe ugrál és bohóckodik neked, hízeleg amivel örömet okoz, megmosolyogtat, addig egy shiba ilyesmit nem csinál így bármi apróságot meg kell becsülnöd amit pl egy bordernél észre sem veszel-
2017. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt írják, hogy játèkos. Még a külföldi leírásokban is. Akkor ez kamu?
2017. szept. 6. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát az akiták annyira nem játékosak, tudnak játszani, de nem sokáig érdekli őket. A shibákat nem tudom, azok talán energikusabbak de szerintem ők is jobban szeretnek magukban játszani, nézni pedig nem olyan érdekes mint vele játszani. Nekem akitám van, ő szeret játszani, néha rongyozunk bár az nem nagyon érdekes neki. Ő inkább futni szeret dolgok után, de se nem hozza vissza se nem adja oda, elrohan vele, megrágja aztán kiköpi, ha újra eldobom ugyanez. De csak olyan 10-15 percig érdekes neki a játék, ha velem ha más kutyával játszik. bár nem szoktunk minden nap játszani mert még a szél álás is megváltoztathatja a kedvét.
2017. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé önállóak és akaratosak, szerintem ezért mondják.

Következetes nevelés és rengeteg türelem kell hozzájuk. Sohasem lesznek olyan jók a parancs teljesítésben mint egy Német Juhász vagy egy Labrador.

2017. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mondják, mert makacsak, függetlenek, inkább macskaszerű a jellemük. Ha kérsz tőlük valamit, nem fognak feltétel nélkül engedelmeskedni, szinte látszik, hogy átfut az agyukon az, hogy "ez most miért éri meg nekem". Sokszor van olyan kedvük, hogy nem akarnak valamit csinálni, és ezen nem szabad felb.szni magad, mert ez egy ilyen fajta, neked is és neki is jobb, ha csak röhögsz egyet magadban.
2017. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!