Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elkezdtem írni egy füzetben,...

Elkezdtem írni egy füzetben, hogy meik gyógynövény mire való, saját tapasztalatokat meg ilyenek és nem tudom, hogy fojtassam e tovább?

Figyelt kérdés
Tehát saját tapasztalatokat meg,hogy meik gyógynövény mire jó(perzse kutyáknak) betegségek kezelése ,félős kutyák nyugtatása , meg hasonlók de rájöttem , hogy ezekre bármikor rákereshetek a neten , szerintetek írjam tovább a füzetbe , vagy hagyjam abba.
2017. szept. 6. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy neked kényelmesebb. (Vagy most erre milyen választ vártál?)
2017. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jegyzetelni sosem árt legalább egy helyen lesznek a dolgok és a helyesírást is gyakorlod egy kicsit.
2017. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fojtatni ne fojtasd,mert szegény megfullad... :D (helyesírásból ez akkora egyes, akkora karó, hogy be se fér a napló rublikájába) Félre a tréfát...(merthogy nem vicces...) komolyra fordítva: folytatni meg? Nos, ennek akkor van értelme, ha 1. utána gyűjtöd a növényeket, és időnként meg is nézed, hogy mi mire való... sokat lehet belőle tanulni... ilyen helyesírással viszont ki ne akard adatni, mert szegény korrektor az összes hajszálát kitépi, egyenként..
2017. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, azt bevallom ,hogy ez egy kicsit hülye meg átgondolatlan kérdés lett , de nem az a lényeg.
2017. szept. 6. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!