Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kutyátok is csinál ilyet?...

Ti kutyátok is csinál ilyet? Szerintetek miért csinálja? :D

Figyelt kérdés

Ha megfújom a kutyi szőrét (mondjuk a hátán),akkor elkezdi a szemét dörzsölgetni :D Nagyon aranyos,de nem értem miért csinálja.

Mindig ezt csinálja,ha megfújom a szőrét valahol.Van hogy hisztizik miatta vagy mormog egyet,de után azonnal törölgeti a szemét.

Mintha durcás lenne és törölgetné a kis könnyeit a mancsával :3

Nem szoktam piszkálni ezzel,mert látom nem tetszik neki.


Szerintetek mi az oka ennek ? Érdekel,hogy vajon miért csinálhatja.Van hogy kifekszik tőle :D teljesen eldől és betemeti a kis fejét,utána meg elvárja a vakargatást,mert hát őt ki kell engesztelni valamivel.

Egy fehér Máltai fiúról van szó,bár nem hiszem,hogy számít valamit.



2017. szept. 6. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ha megfújom a kutyámat, elkezd hemperegni, aztán csikiz, bökdös az orrával. :D
2017. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Soha eszembe se jutna rájuk fújni, de most kipróbáltam mindkét kutyámon és egyik sem reagált rá semmit.


Most utánanéztem és több oka is lehet annak, ha kellemetlenül érinti a dolog:

1) nem érzik kényelmesen magukat, ha egy ember ilyen közel kerül hozzájuk

2) nem értik, és megijednek tőle, fenyegetésnek veszik (azt írta a cikk, amit most olvastam, hogy a kutya akár archarapással is reagálhat, ha annyira érzékenyen érinti)


Szerintem az enyémeket azért hagyja hidegen, mert sokszor vagyok hozzájuk közel + megbíznak bennem, de elméletileg egy nem bizalmas kutyánál nagyon nem ajánlatos letesztelni.

2017. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám csak meglepődött fejjel néz rám ilyenkor, mintha várná, hogy na most teszek-e valamit még vagy sem, mire volt ez jó :D Véletlen szoktam ráfújni, ha rámmászik pihenni, mindig ezt a vicces fejet vágja :D
2017. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem bízik bennem.Szereti a közelséget,kivéve ha az arcába másznak,de harapni sosem harapott meg senkit max.játékból,de nem erősen.


Ha egyenesen az arcába fújok,akkor úgy kikerekedik a szeme és odadugja az orrát és megszagol meg mereven bámult rám xD

Első kutyám a levegőbe nyalt ilyenkor,ezért próbáltam meg nála is.


Lehet furának találja vagy ki tudja.Jókat mosolyogtam a többi válaszon :D

2017. szept. 6. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyem buta fejjel ramnezett, visszafekudt horkolni 😀😀
2017. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!