Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi tortenhetett?

Mi tortenhetett?

Figyelt kérdés

A kutyamnak most kellene fialnia, tegnap meg mar az elott is mindig ott voltam vele. Mert csak engem engedett magahoz, a tobbieket mind morogta es ugatta. Ott akartam lenni vele mikor fial, hogyha kell segitsek neki akarmit. Vagy ha ugy van dokit hivni neki. De ma reggel mar engem se enged oda magahoz. Meg a kozelibe se. Ugat, morog. Elobb meg akartam nezni de ugy ugat mint ha felse ismerne :( egyhelyen fekszik sajnos pont nem latom hogy vannak e kis kutyak (az oldalan fekszik)

Mit tegyek? Honnan tudjam igy hogy minden rendben van e, vagy hogy megfialt e?


2017. szept. 7. 14:16
 1/10 bollocks ***** válasza:
86%

"ugy ugat mint ha felse ismerne :("


Szerintem épppenhogy most ismert rád. Rájött, hogy egy felelőtlen mocsok szaporító vagy, aki hagyod őt az elléssel szenvedni, és megrövidíted az életét az ostobaságod miatt. Én is ordítanék veled a helyében.

2017. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Most nincs idő a szidakozásra.

vegyél fel egy óriás kabátot aminek nagy rád az ujja, és tömd ki valamivel.

és menj oda hozzá. ha metámadna akkor a ruhára harap csak rá.

de valszeg nem fog támadni,csak nem tudja mi történik vele

2017. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy fogsz így enni adni neki?

Hogyan félhetsz a saját kutyádtól?

Mit csinálsz, ha valóban gond lenne vele? Az orvos távolról fogja megvizsgálni, vagy akár kezelni?

2017. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szinten neveletlen a kutyád de te azért szaporítassz vele. Ha véletlen benne marad egy kölyök akkor azt, hogy fogod megtudni mikor a közelébe sem mersz menni? Ha bármi komplikáció adódik akkor az orvos, hogy fogja kezelni?

Talán gondolkozni kéne néha és ész nélkül elletni a kutyát.

2017. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a kutyád nem bízik benned, nem elég jó a kutya-gazda kapcsolat, nincs megfelelően nevelve.

Mivel ellés után állatorvossal is meg kell vizsgáltatni, szedd össze a bátorságodat, ha ugat, ha nem. Maximum megharap, majd kapsz egy tetanuszt.

2017. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Miért nincs ivartalanítva már réges régen az a kutya?
2017. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Uram atyám... az a szerencsétlen kutya azért nem szült még meg, mert folyamatosan rájársz a nyakára. Egyértelmű, hogy hozzád sem kötődik, ahogy az egész családodhoz sem, mert mindenki xarik rá... Ha nem így lenne, akkor meg sem fordulna a fejedben, hogy félj tőle, ergo nem bízol benne! És főleg nem lenne vemhes, mert már rég ivartalanítva lenne, ha már nem tudtatok rá vigyázni, hogy felcsinálják!


Hívj állatorvost, mond ezeket el neki, aztán keress új gazdát a kölyköknek és a kutyának!

2017. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az történhetett, hogy a kutyánál valamilyen komplikációk léptek fel, és fájdalmai vannak!


Mielőbb állatorvost kell hozzá hívni, máskülönben a kölykök és ő sem éli túl a felelőtlenségedet.


Ha valamilyen csoda folytán mégis mindenki életben marad, akkor remélem sürgősen ivartalanítod az összes kutyát.

Te pedig szedd össze a bátorságodat és menj oda a saját kutyádhoz. Miért félsz tőle?!

2017. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet az ilyet feljelenteni állatkínzásért? Miért nincs ebben az országban egy olyan ügyész aki ezt bevállalná és végig vinné, hogy ez kimereti az állatkínzás tényállását!
2017. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, add oda valakinek, aki nem elleti feleslegesen, többek között.
2017. szept. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!