Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete bepisil a szobatiszta kutya. Először csak egyszer fordult elő álmában, így úgy vettem, hogy rosszat álmodott, aztán következő héten már nappal is bepisilt, mire hazaértem. Ezen a héten, már séta után 1 órával is. És nem csak cseppek, hanem sok. Úgy látom, hogy többet is pisil, mint egyébként (mennyiségre is és számszerűen is) és többet is iszik és a fura, hogy ezek mellett székrekedése van.

Fiatal kutya, 2 hónapja lett ivartalanítva (szuka). Egyébként egészséges, jókedvű, az állatorvos antibiotikumot adott be neki, de nem tűnt teljesen biztosnak a dologban.



2017. szept. 7. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Csinált-e vérképet a doki?

Cukrot nézett-e?

2017. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Verkep kellene, ha nem inkontinencia az ivartalanitas miatt. Cukrot, vesemukodest kellene nezetni, olvass utana a Cushing kornak.
2017. szept. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is cukorbetegségre gyanakszom. Nem iszik mostanában több vizet a kutyusod? Mennyi idős?
2017. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!