Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy a kutyusnak mégis...

Lehet, hogy a kutyusnak mégis jobb a Royal Canin?

Figyelt kérdés

Több tápot teszteltünk, körbejártuk a témát, maradt a Royal Canin és a Brit Care Lamb & Rice. 4 hónapos kutya (korának megfelelő verziót kapja), ő mindkettőt szereti, az összetétel alapján nekem a Brit Care jóval szimpibb.


Viszont: Brit Care-től büdöseket szellent a kutyus, a széklet mennyisége pedig kb. 2x annyi (és kissé lágyabb), mint ha Royal Canin-t kap. Ez jelentheti azt, hogy a Royal Canint mégis jobban tudja hasznosítani, mint a Brit Care-t?


Előre is nagyon köszönöm a segítő válaszokat!



2017. szept. 8. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A kutya nem olvassa a tápok minősítését.

Az emésztése dönti el, melyik a megfelelő számára.

Még ma is a világon elég sokan etetnek Royallal. Sőt, más tápokkal is, mint amit itt olvasol a "legjobbak " ajánlásánál.

Lehet, valamelyik másik gyártó tápja kiváltható a Royal.

Lehet, nem elég lassan álltál át a másik tápra.

2017. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Brit Care-től az én kutyám is sokat kakilt, hatalmas adagokat. Először csirkés volt neki, attól meg büdöseket szellentett, és később is minden csirkétől - gondoltam, akkor allergiás. Kipróbáltam a Lamb/Rice-ot, attól volt a sok széklet.


Utána Josera Lamb/Rice-ra váltottam, ami tökéletes neki. A kakija is jó és a szőre is szép fényes. Nekünk bevált, pedig olcsóbb.

2017. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk, ami bevált az szintén a Brit Care, illetve a Happy Dog, de most erősen gondolkodom a Joserán is. Lehet váltani fogunk.
2017. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A széklet mindent elárul. Ha sok a széklet, akkor nem hasznosul jól, de a Royal Canint akkor sem ajánlanám! Nagyon sok benne a gabona és az ízfokozó.

Ha nem jött be a Brit akkor vannak még nagyon jó összetételű tápok, csak az ár a mérvadó.

Optima Nova, MARP, Acana, Platinum Natural, N&D, Taste of the wild, ProPac, Balcendo, Chibau, Lukullus

Facebook-on találsz egy tápos csoportot, szívesen segítenek neked: [link]

A Royalt tényleg nem kellene. Ha nagyon nem jön be táp, akkor ameddig találsz jobbat inkább főzz neki, húst rizzsel és zöldségekkel.

Milyen kutyusnak keresel tápot amúgy?

2017. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Törpe schnauzer. Megnézem a többi tápot is, köszönöm!
2017. szept. 8. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!