Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez szerintetek normális, vagy...

Ez szerintetek normális, vagy forduljunk orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kb. Egy órája hoztambel a kutyémat az állatorvostól. Daganattal műtötték, és a mai napon volt a varratszedés. Mikor ezzel megvoltunk azt mondták otthon le lehet szedni a fején lévő tölcsért. Miután hazaértünk elmentem lezuhanyozni és amikor visszaértem láttam, hogy a kutyus egyik varratszedés helyén (mert kettő daganattal műtötték) meg van nyílva a seb és belül vérzett... Próbáltam hívni az állatorvost, de nem vette, fel és most eléggé kétségbe vagyok esve.. Szerintetek vigyem vissza, vagy ez normális??? Előre is köszi a válaszokat!

2017. szept. 8. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen vidd vissza. A kutya addig piszkálta, hogy felszakította a sebet. Kellett volna még a tölcsér.
2017. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted normális ha szétnyílik varratszedés után egy seb? Túl korán lett kiszedve. Vidd vissza az orvoshoz.
2017. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd vissza a gallért rá.
2017. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Tölcsér vissza, seb körül szedd le nullásgéppel a szőrt (ha visszanőtt), a környékét fertőtlenítsd le jód oldattal, majd ragaszd le egy ragtapasz csíkkal (nem vattással), amivel gyakorlatilag összehúzod a sebet. Majd ha elérhető lesz a doki, vidd vissza a kutyust hozzá.
2017. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!