Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha bepisil a kutyám?

Mit tegyek ha bepisil a kutyám?

Figyelt kérdés
Befogadtam egy kiskutyát elég félénk ha bárki rajtam kivül hozzáér megijed és bepisil.Bántalmazták kóbor kutya volt.El viszem orvoshoz oltásokra de ha fel fogom rakni a vizsgáló asztalra be fog pislini és én azt nem szeretném szóljak a dokinak hogy terítsünk ki valamit oda?vagy mit tehetnék?
2017. szept. 9. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, más kutyával is előfordult már ilyen az állatorvosnál. Szólhatsz persze előre, de nem fognak gondot csinálni belőle, letörlik majd és kész.
2017. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólj az orvosnak, meg fogja érteni és amúgy sem az első eset lesz. Vigyél neki jutalomfalatot amikor az orvoshoz mentek és amég az orvos vizsgálja nyugodtan jutalmazd, így legalább eltereli az orvosról a figyelmet és tudja, hogy nem fog rossz dolog történni.
2017. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor szólok neki :)
2017. szept. 9. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez elég gyakran előfordul, főleg kiskutyáknál
2017. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!