Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Airedale terrier kutyát hol...

Szőke Maja kérdése:

Airedale terrier kutyát hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon tetszik az Airedale terrier fajta, de nem nagyon találok eladót. Tudnátok segíteni? Vagy csak külföldön tudnék kapni?

2017. szept. 9. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
2017. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

#1, mielőtt linkelsz valamit, nézd meg a tartalmát is.

Egyik kennel oldalán sincs eladó kölyök, fele nem is működik, másik felét már évek óta felszámolták.


Én is be akartam linkelni ezt, de előbb megnéztem, hogy melyik kennelt érdemes megnéznie, egyiket sem.


Inkább nem is válaszoltam ,mert nem tudtam érdemleges választ adni...

2017. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kutyát nem egyik napról a másikra veszünk. Nincs kölyök? Felveszi a kapcsolatot a tenyésztővel és foglal egyet a következő alomból. Nem törvényszerű, hogy mindig van eladó kölyök valakinél. De gondolom te a ‘válogatós’ akitádat ugyan ilyen hirtelen felindulásból vásároltad.

Mellesleg ha kicsit jobban utánajártál volna az okoskodás helyett akkor megtaláltad volna facebookon azokat is akik már nem üzemeltetik a honlapjukat.

2017. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!