Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól lehet sétáltatni a...

Mikortól lehet sétáltatni a csivava kölyköket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet hogy 7 hetes kis csivavacsajaim vannak. Pontosan 3. Azt szeretném megtudni hogy pontosan mikortól lehet őket sétáltatni? A válaszokat előre is köszönöm

2017. szept. 10. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az oltási program befejezése után 7-10 nappal. Ennyi idősen még a parvo sem véd vagy csak épp hogy.
2017. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egy kutyát alapvetően csakisdecsakis oltások után lészen szabad elvinni sétálni, de én várnék 4 hónapos korukig bőven.
2017. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most kapták az első oltásukat tegnap
2017. szept. 10. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
10 hetesen kapja a harmadik oltást, utána még egy 1 hét amíg kifejti a hatását. Tehát 11 hetesen viheted.
2017. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Összes oltás után. két hetenként adják az oltásokat vagyis. ha most kapták az elsőt, akkor 9 hetesen a másodikat, 11 hetesen a harmadikat, 13 hetesen a negyediket.


Nálunk négy oltás volt. Szóval mi megvártuk az összeset és plusz egy hetet rá húztunk a védettség miatt.

2017. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a doki a harmadik oltás után öt nappal azt mondta, hogy már kilehet vinni. Addig semmiképpen se. De a legbiztosabb ha megkérdezed az állatorvosodat.
2017. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
nekem van egy 3 hónapos csivavám és akitől vettem azt mondta 6 hét után vihetem sétálni .
2017. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!