Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az a BÓRVÍZ hol lehet...

Mi az a BÓRVÍZ hol lehet kapni? és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
patikában...nem drága..begyulladt a szeme?
2010. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem. most lesz yorkim és azt mondták hogy azzal kell kenegetni a szemét de pontosan nem tudod az árát?
2010. máj. 26. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Kenegetni nem ajánlatos, csepegtetni. Ha lúg kerül a szembe arra is jó.
2010. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Hogy patikában mennyiért lehet venni nem tudom, de Erdélyben (ingyenes) kutakból rengeteg helyen kóstoltam már (és szerintem nem finom, de ez nem lényeg:D - meg nem hiszem hogy ott laknál mert akkor biztos ismernéd...)

Viszont azt nem értem, hogyha egy kutyának nincs semmi gond a szemével, akkor miért is kéne kenegetni? Ez savas, gyógyhatású víz, az egyes kutak összetétele is különböző így más-más betegségekre hatnak - én a helyedben megkérdezném az állatorvost hogy nem-e ártasz vele.

2010. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
200 Ft max, de mi a francnak használni, ha nincs baj? :-o
2010. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oksi.kösszy.szerintem is felesleges ha nincs semmi baja csak vki mondta azt mondom biztosra megyek. de azért kösszi mindenkinek.
2010. máj. 26. 21:50
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Azzal szokták tisztogatni a szem alatti ráncokat, hogy ne színeződjenek el. Régen a szoptatós anyukák kezelték ezzel a mellbimbójukat. Kb tizedébe kerül, mint egy szemkörnyék ápoló kutyáknak való cucc, viszont pontosan ugyanaz van benne :)
2010. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Akiteki ***** válasza:
Filléres dolog. Tisztításra használod. Ha esetleg a könnytől elszíneződött a szem környéke.
2010. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oks kösszi
2010. máj. 27. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!