Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kaparja a kutyám a kanapét?

Miért kaparja a kutyám a kanapét?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éves, eddig soha nem csinált ilyet.

2 napja kaparja a kanapét, ha plédet teszek rá, azt is. Már van a kanapén egy mély lyuk.

Miért csinálja ezt a kutya egyik napról a másikra?


2017. szept. 13. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában szórakozásból csinálják,mint amikor a kiskutyák harapdálják a kezed vagy ugrálnak az emberre. Kénytelen leszel leszidni,ha látod,hogy csinálja,de esetleg valamit odatehetnél a kanapé elé,hogy ne férjen oda.
2017. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak akkor csinálja, mikor dolgozni vagyunk. Leszidtam tegnap, de semmi hatása nem volt. A kanapéhoz pedig semmit nem tudunk rakni, megoldja hogy felmenjen. Albérlet, és a kanapén egy ökölnyi lyuk van :(
2017. szept. 13. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs alatta vagy az ágyneműtartóban valami kajája vagy játéka?
2017. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gyószer válasza:
Aha, szerintem kenj az orrára egy kis vazelint! Én nekem bejött... ;)
2017. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem csinált ilyet ? Lefekvéskor a kutyák ösztönösen megkaparják az "almot", miközben forognak és keresik a leginkább megfelelőnek vélt helyzetet. Ha sokat van egyedül, akkor még szorong is egy kicsit.
2017. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nincs alatta semmi, megnéztük.

Körbe szokott forogni lefekvéskor, de nem kapar lyukat a kanapéra...

2017. szept. 13. 18:47
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindig is ennyi időt volt egyedül, szóval érdekes lenne ha egy év után kezd el szorongni..
2017. szept. 13. 18:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is ugyanez, teljesen szinte keresztül kaparta az ágyikóját. Fogalmam sincs miért csinálja, mert sokszor rászólunk de teljesen belefeledkezik pedig otthon vagyunk, játszunk vele stb. tehát tuti nem szorong. Szerintem kincset keres de komolyan érdekelne a magyarázat. Lehet, hogy mivel nincs kert ott próbál gödröt ásni. Azt tudom tanácsolni, hogy zárjátok ki abból a szobából amíg nem vagytok otthon mielőtt ő is keresztül ér rajta mint az enyém.
2017. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az a probléma, hogy akkor csak a fürdőszobába tudjuk bezárni :( a hálóba ugye az ágy miatt nem akarjuk engedni, mert lehet azt is kikaparná, a konyha, előszoba és nappali pedig egyben van, itt a kanapé.


Az a fura, hogy a kanapén csak azt az egy lyukat kaparja folyamatosan (semmi nincs a lyukban, nem volt lekajálva se)

2017. szept. 14. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!