Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetne egy németjuhász...

Lehetne egy németjuhász kutyusom, ezekkel a körülményekkel?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta szeretnék egy németjuhászt, és most megadatott a lehetőség.

A szüleim elváltak, így hétvégente nem lennék itthon és idén lesz az érettségim,szóval időm se lesz olyan sok. Van mèg 2 kutyám akikkel lehet el lenne.

De félek nem lenne jó a kutyusnak, ha van amikor nem tudok vele lenni.

Szerintetek így is boldog lenne?


2017. szept. 14. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, foglalkozz a már meglevő kutyáiddal. Egy német juhásznak nem elég napi 2x 10p buksi simi, több órán át tartó foglalkozás, munka, séta kell neki, minden nap.
2017. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Őszintén szólva, konkrétan leírtad, hogy a lehető legrosszabbkor hoznál még egy kutyát. Inkább szakíts időt a már meglévő kettőre, és ne az legyen, hogy összerakod őket, és majdcsak ellesznek együtt...


Megadatott a lehetőség? Csak nem születtek kicsik egy szaporítónál...? Szaporítókat nem érdemes támogatni, jó lenne, ha mindenki tudná, milyenek is, és milyen globális problémák vannak miattuk a sok gazdátlan kutyától kezdve a kutyákat gyártásra használásig...

2017. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már túl vagyok az érettségin így pontosan tudom, hogy szarra sem volt időm abban az időszakban és ha komolyan veszed (ami ajánlott) akkor bizony neked sem lesz.

Szerintem várd meg ezzel legalább az érettségi végét mert nem lesz lehetőséged rendesen megnevelni és foglalkozni vele ami sem neki nem jó sem neked nem lesz az amikor majd ez kiütközik. Ez a lehető legrosszabb időzítés a kiskutyavállalásra.

Hidd el lesz még bőven lehetőséged arra, hogy német juhászod lehessen, az élet hosszú. Addig pedig a már meglévő két kutyádnak próbálj mindent megadni lehetőségeidhez mérten.

2017. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat, igazatok van.
2017. szept. 14. 16:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy belátod és sok sikert az érettségidhez, drukkolok! :)
2017. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. szept. 14. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy belátod, ritka az ilyen.
2017. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges, egyetemre ugysem viheted. Van két másik kutyád, azokkal legyél.

Majd ha már biztos helyed, állásod lesz, ahonnan nem.költözöl láthatolag, akkor vállald be :)

2017. szept. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!