Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki hogyan oldja meg, hogy a...

Ki hogyan oldja meg, hogy a kutya vize ne fagyjon be télen kint?

Figyelt kérdés
Amég dolgozunk, kint vannak a melléképületben, és főleg az elmúlt télen, a -15 fokban a víz teteje sajnos megfagyott, hiába langyos vizet engedtünk bele reggel.

2017. szept. 14. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Amíg dolgoztok, a kutya -15 fokban van kint?
2017. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Naponta kétszer legalább újratöltjük, ha sikerül napközben is. Sajnos nem nagyon lehet mit csinálni.
2017. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi is csak azt tudjuk csinálni hogy sűrűn járunk ki és meleg vizet teszünk ki. Épp olyan meleget, amit még megiszik de a langyosnál melegebb, így nyerünk vele egy kis időt. Mondjuk az enyémek találékonyak, be szokták törni vagy "átnyalják" a vékony réteget ami képződik is olykor rajta.
2017. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran cserélem neki, próbálok én is melegebbet kitenni eleve, de sokat nem nyerek vele. Egyébként van már fűthető kutyatál, talán ez a legjobb megoldás, én is gondolkodom rajta.
2017. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Első válaszoló, lehet hogy meglepetés de a kinti tartásra alkalmas hosszú szőrű nagy testű kutyák télen is kint vannak. Nem tudom mi ebben a kivetni való, amennyiben meleg kutyaház vagy mint a kérdésben, melléképület áll a rendelkezésükre. Kicsit ez már túlzás amikor azt is elvárnák egyesek hogy a kaukázusi juhászokat vagy berni pásztorokat lakásba vigyék ha mínusz fok lesz kint.
2017. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami üreges műanyag labdát tegyél a vízbe, ami nem merül el, és a közepén úszik, forog, stb. Elvileg így nem fagy be - ha a kutya nem szedi ki...
2017. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Építettem egy fűtött tálat. De venni is lehet.
2017. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Naponta többször cserélem neki, ami amúgy nálunk teljesen felesleges mert nem iszik belőle inkább a havat nyalogatja vagy a macska vizét issza. Új itató tálat kapott és teljesen berágott, szóval nem volt hajlandó inni. Szerencsére már össze barátkozott vele.
2017. szept. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Napi többször újratöltjük, amennyiszer lehet. És olyankor mindig odahívom, hogy igyon, és meg is várom. Így legalább napi kétszer tuti ivott. A kajája is inkább lédúsabb.

Egyébként létezik fűthető itató :D

2017. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi akvárium melegítőt szereltünk bele! Folyamatosan melegen tartja:)
2017. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!