Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van rá esély, hogy elvigyék a...

Van rá esély, hogy elvigyék a kiskutyákat?

Figyelt kérdés

Nem messze tőlünk egy néninek lefialt a keverék kutyája, 7 kiskutya lett fiúk, lányok vegyesen, arra gondoltam megpróbálok segíteni és felrakom őket a jófogásra, ezzel mondjuk magunkon is segítek, mert félek ,hogy előbb utóbb kóborogni fognak a környéken és annak nem igazán örülnék.Szerintetek van rá bármi esély,hogy elvigyék őket?

Egyébként nagyon cukik, az anyukájuk közepes termetü. Ha nem lenne már itthon egy kutyánk és három macsekunk lehet hoznék is egyet haza.


2017. szept. 14. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, de lényegesen rosszabb mint tavasszal. Télen kevesen vállalnak kutyát, főleg ilyen helyről. Gondolom oltatlanul férgesen vannak szegények, az is nehezítő tényező. Mindenképp írd oda hogy mik a körülmények és miért keresel nekik sürgősen gazdát, és nagyon fontos hogy szép képeket csinálj róluk, mindről jó beállított nem elmosódott fotót ahol lehetőleg nem putri van a háttérben. Fotó nélkül pedig minimális az esély hogy jelentkezni fognak.
2017. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Mindenképp készítek róluk fotókat, meg is beszéltem a nénivel, hogy holnap délután átmegyek fényképezni a kutyusokat.Oltva tuti nincsennek, féregtelenítést nem tudom. Egyébként kis ducik, egyik másik majd csak gurul.
2017. szept. 14. 20:50
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély. Tedd fel facebookra - számos ingyen elvihető, örökbefogadható kutyás csoport van, jófogásra, kiskutya.hu -ra, ebadta.hu-ra.
2017. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Biztos féregtelenítve sincsenek, azt is a doki adja. Legalább azt érdemes lenne rábeszélni a nénire hogy adasson nekik, de ahogy ismerem a korosztályt (és ismerem mert sajnos egy részben velük kell dolgoznom) nem költenek ilyesmire.


Azért próbáld neki minél többször mondani és hangsúlyozni hogy ivartalanítsa a szukát és több gond nem lesz a szaporulattal, mert ezt évi kétszer nem lehet bírni.

2017. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, felrakom a kutyusokat ahová csak tudom. Az ivartalanitást már mondtam neki, de azt mondta,hogy a kutya már öt éves eddig sose fialt meg,nem is érti,hogy történhetet.Mondjuk én nem csodálkozom mivel rossz a kerités a kutya úgy járkál ki be ahogy akar, inkább azon csodálkozom, hogy lehet,hogy eddig még nem fialt le sosem.
2017. szept. 14. 21:09
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Áh, borzasztó hogy az öregeknek mennyire nem számít semmit se a kutya, erre nem is tudok mit mondani már.
2017. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

" de azt mondta,hogy a kutya már öt éves eddig sose fialt meg,nem is érti,hogy történhetet."


Ez eddig a legjobb kifogás, amit hallottam. :D Az megvan a néninek, hogy a madarak meg a méhek...?

2017. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Gondolom hallott már ilyesmiről :) , dehát csak kell valami kifogás :(
2017. szept. 14. 21:22
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is van rá esély, leírás alapján nagyon kis aranyosak lehetnek. Ha nem is viszik el rögtön mind a hetet, ha 3-nak 4-nek lesz így szerető gázsija, már megérte.
2017. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
*gazdija
2017. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!