Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti volt, h már összeszedtétek...

Ti volt, h már összeszedtétek a kutyaszart?

Figyelt kérdés
Én általában egy nagy ásóval járok és ások egy gödröt, amibe beledobom a szart, majd pedig betemetem. Ezután rakok rá egy x-et. Ez nem elég?

2017. szept. 15. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem, nem volt. Kis zászlókkal járok és megjelölöm a kupacokat, hogy lássák.
2017. szept. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszi, feljegyzem.
2017. szept. 15. 01:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én lakótelepen élek. Ha leviszem sétálni a kutyámat, muszáj felszednem - tisztasági okokból is (pl. sok a kisgyerek), vagy éppen mert feljelentenek.
2017. szept. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lakott területen felszedem. Erdőbe, mezőn nem szoktam, otthon meg lapáttal. Valakinek undorító valakinek meg egy alap dolog. Én se akarok boltba menet aknára lépni, otthon meg főleg hogy nem.
2017. szept. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Sokkal egyszerűbb felszedni, meg mondjuk egy városi parkban nem is biztos, hogy értékelik, ha felásod a földet. Amúgy igen, fel szoktam szedni, kivéve, ha erdőbe megyünk, akkor csak rárakok egy nagy követ, hogy ne legyen szem előtt és ne lépjenek bele.
2017. szept. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Én kerítést szoktam húzni köré az a tuti.
2017. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fölszedném bárhol, de a kutyám egyelőre csak a saját kertünkben kakál. Sétálhatunk egy órát is, hazahozza...
2017. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De azt nem értem, h miért léptek bele? Én ki szoktam kerülni.
2017. szept. 18. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!