Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etessem 5...

Milyen táppal etessem 5 hónapos golden retriever kiskutyámat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig a Golosi Baby Maxi nevű táppal etettem, ami egyáltalán nem vált be, sokszor volt hasmenése, és most nagyon gyorsan nő. Elvittem állatorvoshoz, ő azt mondta etessem Royal Canin vagy Hill's táppal, de ezeket a tápokat a szüleim nem tudnák kifizetni. Most Brit Premium Junior tápot kap, szerintetek ez jó? Vagy esetleg milyent ajánlotok, ami maximum 700-800ft/kg? És mi a vélemenyetek a kutyaszalámiról? Előre is köszönöm a segítségeket!!!

2017. szept. 15. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jo a brit, a brit care meg jobb, a josera sincs rossz arban,ezek kozep kategorias tapok.
2017. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

A Brit jó, jobb, mint a Royal Canin (csak az állatorvosod valószínűleg az általa ajánlott tápgyártókkal áll üzleti kapcsolatban).

Tehát, ha a Brit beválik, akkor az teljesen megfelelő.

Kutyaszalámit ne, nem nagyon van benne értékes tápanyag. Max. picike darabokban jutalomfalatnak lehet használni, de nem etetésre.

2017. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
inkább hússal etesd.
2017. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kutyaszalámit nem adnék semmilyen kutyának. Az enyém Purina-t kapott kicsinek, nagyon szerette, de nem tudom most milyen árban van.
2017. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A Brit Premium is teljesen jó. A Junior Large breedet kapja?


Ebben az árkategóriában van még a Happy Dog és a Josera, amik jó minőségűek.

2017. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőekhez még hozzátenném a Fitmint, ez is kb olyasmi árkategória, mint a Brit Premium, Josera.
2017. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Joserát nagyon ajanlom ha egy kis vizet teszel hozza szaftos lesz.

Happy Dog is nagyon jó esegleg tudom ajánlani a Kennel's Favouritet!

Egy goldenretriever tulajdonos

2017. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!