Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért baj? Szerintetek mi baj...

Miért baj? Szerintetek mi baj van ezzel?

Figyelt kérdés
Ha idősebb leszek szeretnék venni egy csivavát.A nővérem és a barátnőim is ezzel piszkálnak és azokat mondják minek veszek cicakutyát,kis vakarcs.Nekik biztosan nem kellene.Oké hogy nekik nem tetszik ez a fajta de nekem nagyon és amúgy is jobban szeretem a kistestű kutyákat most is kistestűek vannak.Ők is szeretnének egy adott fajtát de én nem szólom le őket.Miért baj ha nekem csivava kell?
2017. szept. 15. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért mások ízlése, véleménye érdekel?

Én sem tartanék csivavát, de ha te azt szeretnél, akkor tarts azt.

Csak arra figyelj, hogy normális tenyésztőtől vegyél, törzskönyvezett kölyköt.

2017. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel mit mond vagy gondol?

Semmi gond nincs azzal, hogy neked csivava kell. Szép is lenne ha mindenkinek ugyanaz kéne ezen a világon.

2017. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. A kutya a tiéd lesz, nem az övék, ha neked csivava kell, akkor csivavád lesz. Ez ilyen egyszerű.
2017. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha normális tenyésztőtől veszed, akkor nem lesz idegroncs. Ha jól neveled, akkor társad lesz. Ennyire kell csak figyelned.

én 19 évesen, első igazi kutyának rotit vettem, előtte a család kutyáival foglalkoztam. Mindenki tiltott, hogy egy 48kilós lánynak nem való, stb. Meg hogy majd megvadul, megharap, ilyenek. Kutyaiskola nélkül, kellő elméleti tudással vágtam vele. Voltak kritikus időszakok, leginkább a 6-16hónapos kor, mert nehezen bírtam vele, és felül akart bírálni, de nem hagytam magam. Most 5 éves, keresve sem találnék jobbat, bárhová vihetem, nem csinál káoszt. A kisebb kutyákkal óvatos, a vele egy méretűekkel vagy nagyobbakkal játszik. Ha antiszoc a másik kutya,akkor is próbálkozik. Jó őrző-védő, illetve személyőrző. Domináns, de ez külső szemlélőnek nem tűnik föl.

Én az érettségi/ballagás zsebpénzemből vettem,illetve 16éves korom óta dolgoztam diákmunkát. Havi 20ezret kerestem,mindig félretettem. 150 volt a kutya,plusz kb 50 a felszerelés hozzá, alaphangon.

ne add fel az álmaidat, de legyen hozzá eszed!

2017. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szard le mások véleményét.


Én Orosz fekete terrier-t szeretnék,szerencsére a környezetemben kevesen mondják azt,hogy minek ez neked,bár 2 ember mai napig mondja,hogy csúnya,meg nem való nekem.


Hol érdekel?


Én is kb 48 kg vagyok az Oft az 40-50 kg ha nem több.


Mások mit mondanak nem érdekel.

Én fogom megvenni, én fogok vele élni 10-15 évig,én fogok vele foglalkozni. Ehhez másnak nincs köze.


Ha neked a csivava minden vágyad akkor vegyél csivit. Jó helyről megfelelő nevelés mellett jó fej kutyák.

Ahogy ismerek nem idegroncs yorkit aki nagyon jó fej.

Persze ha elkényezteted és ugató,antiszociális pattogó görcs lesz akkor okkal fognak leszólni téged!!


Mivel a kistestűeket könnyebb elrontani :)


Én sosem adok igazán mások véleményére. Ha van egy célom nem tántorít el semmi sem :)

2017. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Megbizható tenyésztőtől fogok vásárolni és kutya ovi kutya suli is lesz :)
2017. szept. 15. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!