Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy használjátok a KONG...

Ti hogy használjátok a KONG töltős játékait?

Figyelt kérdés
Én mindenféle jutalomfalatot vagy májkrémet rakok bele de a kutyát kb. 5 percig érdekli és utána marhanehéz kiimádkozni a beleragad dolgokat de nem hagyhatom benne örökre. Valamit rosszul csinálok? Nálatok hogy megy ez a kong dolog?

2017. szept. 15. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém addig nem hagyja békén, amíg ki nem üríti
2017. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is addig piszkálja, amíg ki nem szedi, ami benne van. Kutyakekszet, húst rakok bele.
2017. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet az a baj hoghy neki a legkisebb kell és abba a legminibb nasi is beleszorul és nincs sikerélménye?
2017. szept. 15. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak is a legkisebb kell (Kong Classic Puppy konkrétan), addig nem nyugszik, amíg ki nem imádkozza belőle az utolsó falatot is. Pedig alaposan meg szoktam nehezíteni a dolgát, a májkrémmel kb 10 mp alatt végezne :)

Általában répával "ágyazok meg" és közé tömök sajtkockát, virslikarikát. Néha fél órát is nyammog rajta, de kipucolja fényesre.

2017. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó trainer mondta egyszer: ha azt hiszed bizonyos méretū Kong jó lesz, akkor vegyél eggyel nagyobb méretet, mert kevesebb fér bele, mint gondolnád. Vannak nagyon kajamotivált kutyák, õk azok, akik addig nem nyugszanak, amíg tisztára nem nyalják. A többi kutyánál fel kell építeni a nehézségi szintet. Úgy kezded, hogy fogsz tápot, picire felvágott virslit, illetve amit nagyon szeret - ezekkel telepakolod. Gyõzōdj meg róla, hogy gurítgatásra könnyedén kipotyognak belõle a falatok, ez a legkönnyebb szint, hamar sikerélménye lesz és pár használat után rákattan. Innen lehet nehezíteni fokozatosan. Beáztatott táp már nehezebben hullik ki, nagyobbra vágott finomságok. A kenhetõ dolgok, még egy fokkal nehezebbek. Nyáron fagyasztva is adtam az enyémnek (de ez már tényleg egy nehéz szint), bõ 45 percet elvolt vele. :D Fel is lehet kötni valahova, az is plusz kihívást nyújt. A lényeg, hogy fokozatosan kell rávezetni, hogy ez egy jó dolog, és soha nem fogja megunni.
2017. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11%
Én azt tudom tanácsolni, hogy ne használd :D : mi nagy darab szalonnabőrkét tettünk bele, hogy majd biztosan hosszan leköti őket, mert nem tudják kiszedni, ráfeszült a belső falára.....elásták valahova ínségesebb időkre, azóta sem került elő :)
2017. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!