Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köhög a kutyám nem lessz...

Cic0128 kérdése:

Köhög a kutyám nem lessz komolyabb baja reggelig?

Figyelt kérdés
Ötóra felé elkezdett kóhögni a kutyàm de mostmàr egyre jobban kóhög, nagyon megvagyok ijedve csak reggel lessz orvos kínàltam kamilla teàvsl nem itta meg , de egy kis kakkukfű teàt le eróltettem neki . mostmàr egyre hangosabban buhog . ugye nem fulladhat meg ebbe , nagyon ideges vagyok. Pàrom is dolgozik csak reggel tud elvinni minket. Olyan hangja van mint aki fulladozna. Félek. Virrasztok melette
2017. szept. 17. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kennelköhögés lehet. Ne itass vele kamillát, az nem segít. Nem lesz baja holnapig, de azért figyeljetek rá.
2017. szept. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szegénykém màr annyira kivagyok mintha gyerekem lenne , làtni hogy szenved most itt egy kis vizet de kóhögéstól ki is jött belőle
2017. szept. 17. 00:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Az unokatesómnak is kennelköhögéses lett a kutyája. Köptetőt adott neki a doki meg c vitamint, és immunrendszer erősítőt.A dokija azt mondta hagy győzze le az immunrendszere a betegséget. Az én kutyám megfázott, úgy h be volt oltva kennelköhögés ellen, be volt dagadva nyirokmirigye a torkánál, meg szörcsögött az orra. Szintén c vitamint kapott, meg hárs mézet vettem neki, köptetőnek az Acc-t mondta a doki, immunerősítőnek a vetri dmg liquidet , és kapott antibiotikumot is. 10 nap múlva jött rendbe. Mindenképpen kell doki, mert lehet szövődménye , ami veszélyes lehet számára.
2017. szept. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megyünk reggel orvosunl a rendelőnél lakik ha nem rendel is becsengetek és megvizsgàlja szegénykémet
2017. szept. 17. 05:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Kennel köhögés szezon van. Az enyém isbaz volt 2 hete és sokaktól hallom hogy köhög a kutya. Ahogy tudod vidd orvoshoz, antibiotikum kell rá, és ha meggyógyult érdemes védőoltast kérni neki. Mi majd olyat kaponk amit orrba nyomnak és egy évig védi ettől a nyavajától.
2017. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Màr végeztünk is antibiotikum szuri nyàkoldó , kiskutyàt is elvittem ö is kapott szirit gyógyszert merz elkapta a nagytól és reggelre màr picit ő is köhögótg
2017. szept. 17. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy hét és ki is heverik :) ha kutyásközösségbe jártok érdemes rá védőoltast kérni :)
2017. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyógyuljanak meg és az lessz a kóvetkező hogy beadatom nekik sokat jàrunk kutyàk közé. Ma màr lessz éjszakai alvàs jobban van a nagy a kicsinek meg nem romlott az àllapota.
2017. szept. 17. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!