Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Daganat vagy csak beütötte?

Daganat vagy csak beütötte?

Figyelt kérdés
A kutyám egyik lapockaja felett olyan mintha fel lenne dagadva. Megtapogattam neki, nem jelzi hogy fájna, nincs sérülésnek nyoma. Nem tudom milyen egy daganat de mellráknál is v.mi babszerű keményebb dolgot kell keresni szóval gondolom egy daganatot is érezni tapintással ha olyan, de nem éreztem semmi furát nála. 2hete azon a tájon kapot szúrit. Kb 2 napja meg jatszott anyuval és véletlenül neki csuszott a fának az oldalával. Kedden megyünk orvoshoz egy másik dolog miatt. Szerintetek mi lehet? Ugye nem rákos?

2017. szept. 17. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Oltás, szuri után szokott kialakulni "púp", majd felszívódik, eltūnik. De ha nagyon aggaszt, megemlítheted az orvosnak, ártani nem fog.
2017. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze mindenképp mondom neki csak keddnél előbb nem tud fogadni minket és kicsit aggódos vagyok.
2017. szept. 17. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!