Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatapot ajanlptok...

Gritto Szabolcs kérdése:

Milyen kutyatapot ajanlptok 5000 ft. Alatt egy 3 honapos beagle kutyusnak 😀Ami eleganta jo minosegu? De

Figyelt kérdés
A Total canin jo?

2017. szept. 17. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
5000 Ft/kg alatt? Bármit megvehetsz ilyen áron.
2017. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5000ft/kg alatt bármit megvehetsz!


De a tápváltással csak óvatosan! Eddig mit kapott enni? Azt kellene összekeverni az új táppal és fokozatosan növelni az új táp arányát a régiével, majd teljesen elhagyni azt.


Amúgy amik jó tápok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Javaslom, hogy előbb csak kisebb kiszerelésben vásárolj, hogy hogy ízlik a kutyának.

2017. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Az Royal Canin :D és árához képest gagyi


Az 5000ft az mekkora zsákra vonatkozik? 4, 12 vagy 15kg? Nem mindegy :D


Ha nagy zsákra gondoltál, akkor Brit Premium, abból is a Medium breed. Ha tudsz többet fizetni, akkor Happy Dog Supreme, Brit Care, vagy Josera. :)

2017. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Nyers bélszín épp belefér 5000 Ft / kg alatti kategóriába.
2017. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az 5000 Ft mire vonatkozik? :D Mert az 5000 Ft/kg-ba még az Orijen is beleférne (én nyers bélszínt eddig csak 6000 körül láttam sajnos, így az nem). Amúgy a Brit Care jó, és a 3 kg-os zsák olcsóbb, mint 5000 Ft. Más kérdés, hogy szerintem mindenből jobban megéri a nagy kiszerelés (ha már tudod, hogy bevált a táp), mert sokáig elég, és a kilónkénti ára kevesebbre jön ki.

[link]

[link]

2017. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!