Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyan furcsa ez?

Miért olyan furcsa ez?

Figyelt kérdés
Mi olyan furcsa abban hogy 24 évesen már 13 kutyám volt? Miért olyan hihetetlen vagy furcsa ez?

2017. szept. 17. 20:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Figyi, ez az oldal úgy "működik", hogy ha valaki megkérdezi, hogy mivel lehet pótolni az anyatejet kutyáknál, akkor előbb jön öt ember, aki elmondja mindenféle mocskos szaporító féregnek, aztán amikor a kérdező elmondja, hogy egy dobozban találta a kicsiket az út mellett, akkor ebből egy elnézést kér, de az is azzal a megjegyzéssel, hogy mér nem mondtad.
2017. szept. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért a talált kutyákat nem nevezném sajátnak, hiszen 2 hétig köteles az ember az eredeti gazdáját keresni, addig nem lehet a megtalálóé sem. Amúgy szép dolog tőled, hogy segítettél rajtuk.
2017. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Értem akkor rosszul írtam. Bár kiskoromban rengeteg kóborkutyát hordtam haza. Én őket is mind sajátomnak tartom, de mivel csak max pár hétig voltak nálunk sokukat már el is felejtettem.
2017. szept. 17. 23:52
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért olyan furcsa, mert nem írod le a körülményeket, részleteket. Köztudott, hogy egy kutya átlagos élettartama 10+ év, tehát evidens, hogy 13 kutyádnak kellett volna lennie egyszerre. Ami persze nem lehetetlen, csak kétséges.

De így, hogy már leírtad, minden világos, és megértik az emberek.


Rám is furcsán néznének, ha olyat mondanék, hogy nem viszem sétálni a kutyámat. Le is lennék állatkínzózva. De ha azt is odaírnám mellé, hogy nem tud járni szegény, akkor mindjárt másként festene a dolog az olvasók számára.

2017. szept. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is mentettem kutyákat, de aki 1-2 napot volt nálam, vagy akár pár órát ott nem mondom hogy az "enyém". Azokra mondom, akik huzamosabb ideig velem éltek.
2017. szept. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azért azt lásd be, ha úgy lenne 13 kutyád ennyi idősen, hogy mindegyik kölyökként került hozzád, és 1-2 évesen elpusztult, az eléggé arra utalna, hogy felelőtlenül tartottad őket, tekintve, hogy egy kutya általánosságban 10-15 évig él, emiatt néznek furcsán az emberek. Ha hozzáteszed, hogy a 13-ból 12 eleve öregen és betegen került hozzád, az mindjárt más.

Más kérdés, hogy én a pár napig nálam lévő kutyust még nem tartanám sajátomnak, de ez persze a te magánügyed már.

2017. szept. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!