Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baj a szobatisztasá...

Mi lehet a baj a szobatisztasággal?

Figyelt kérdés
7 hónapos foxi kutyánk van lakásban. Nagyon szépen megtanulta a szobatisztaságot, rendszeresen visszzük le. Kb 2 hónapig nem volt egyetlen baleset sem. 2-3 hete viszont elkezdett újra belisilni. Pedig ugyanúgy visszük le, ugyanazt eszi, nem történt semmilyen váktozás. Egy ismerősünk azt mondta, lehet hogy férges, és az hajtja. Ennek szerintetek van valóságalapja? Holnap kap majd féreghajtót, mert az már amúgy is időszerű.
2017. szept. 18. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kan vagy szuka? Ha kan, akkor lehet most kezd ivarérett lenni, és azért van.
2017. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, kan!
2017. szept. 18. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Úgy pisil hogy felemeli a lábát? Mert akkor jelöl.Viszont arról sajnos nem tudom hogy kéne leszoktatni, mert nekem szuka kutyám van, de gondolom tiltani kell mindenképp. Nem tudom, hogy akarjátok-e ivartalanítani, de az szerintem segíthet.
2017. szept. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!