Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy akita-boxer keverek...

Van egy akita-boxer keverek kutyam kaptam egy embertol es azt mondta nekem hogy be van oltav minden ellen es most beteg nem iszik nem eszik mi lehet a baj mit tegyek hogy jobban legyen?

Figyelt kérdés
2017. szept. 18. 21:29
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Oltva*
2017. szept. 18. 21:30
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
ha nem adta oda az oltási könyvet akkor nincs beoltva. A megoldás hogy orvoshoz viszed.
2017. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs oltási könyve nincs beoltva, akármit mondott. Ezért nem hozunk bizonytalan embertől úgy kutyát hogy elhisszük amit mond anélkül hogy mondjuk aznap, de minimum másnap állatorvosnak megmutatnánk.


Semmi mást nem tehetsz, állatorvoshoz viszed sürgősen, én már most ügyeletre vinném mert bár nem tudom mennyi idős, szerintem fiatal lehet még nagyon.

2017. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
2 hónapos de most penzunk sincs hogy be vigyuk az ugyeletre es nincs valami hazi orvosság ellene?
2017. szept. 18. 21:43
 5/41 A kérdező kommentje:
??????
2017. szept. 18. 21:48
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Pláne, hogy nem tudni, mi baja van. Vidd orvoshoz, vagy áss dgy csinos gödröt az udvaron. Ha nincs pénz orvosra, ne tarts kutyát!
2017. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

N I N C S

Minek hoztátok el ha már most nincs pénzetek rá hogy az alap állatorvosi költségeket fedezzétek? És még a kutyákhoz sem értetek, ha értenétek tudnátok hogy nyolc hetesen max két oltása lehet és még minimum kettő, de inkább három kölyök oltás + veszettség elleni és chip vissza van neki, kell az élősködők ellen védekezni és nem moslékkal kéne etetni mert gyanítom akkor házikosztot eszik vagy valami rossz minőségű tápot ahelyett, hogy rendes kölyöktápot vettetek volna.


Ügyelet, mert ez most állatkínzás amit csináltok és a felelőtlenség legmélyebb bugyraiban fürdesz, szerencsétlen kicsi borzasztóan szenved. Kölcsön lehet kérni, fel lehet ülni a buszra. Nem kötelező kutyát tartani, nem kerti díszek.

2017. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
96%

Még ha kapott is oltást, attól még millió más betegsége is lehet, amire nem hat az oltás.

Pl. Bélgyulladás, vagy tüdőgyulladás, mandulagyulladás, de az is lehet, hogy csontot adtatok neki, vagy nyers sertéshúst, ami tilos a kutyának. A csontból sem mindegy, hogy milyet, lehet bélelzáródása.

Minek nektek kutya, meséld már el!

Olyan ember, aki nem áldoz az kutyájára még ha beteg is, annak nem való állat!

Inkább én nem eszem, ha ilyen csóró vagyok, de a kutyámat elviszem az orvoshoz, az biztos!

2 hónapos kutya és ilyen beteg? Ha nem viszed el orvoshoz, 1-2 napon belül elpusztul!

2017. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Nem moslekon el hanem rendes kutya tapon mindene meg van csak azt mondta az ember hogy minden rendben van vele

2.nem fogom el asni

3.holnap lesz penzem csak most nincs per pillanat

4.

2017. szept. 18. 22:02
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a rendes kutyatáp ha megmondanád?

Akkor miért nem viszed el állatorvoshoz? Miért nem lehet elhinni hogy ilyesmire nincs házi patika, ez egy kicsi baba kutya még, valószínűleg azért van rosszul mert elhoztad (és remélem hogy most hoztad el két hónaposan nem hat hetesen vagy korábban) és nemhiszem hogy ez a "felelős" szaporító akitől hoztad adott volna abból a kajából amit ott evett. Ez megviseli a gyomrát is.

2017. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!