Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a cikkről?

Mit gondoltok erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem van benne néhány hülyeség. :D


2017. szept. 19. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Például?


GyK alapján nagyban hibázik, amikor fajtiszta kutyát említ :)

2017. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Az első kutya legyen fajtiszta"

Hát igen, kutya-farkas hibriddel szerintem is meredek lenne kezdeni... És ezt egy "szakértő" írta? :DDD


Topál Józsefet jól ismerem, ezer %, hogy NEM mondana ilyen hülyeséget, innentől kezdve max az egy-az-egyben idézett szövegről hiszem el, hogy az ő szájából hangzott el, a szövegkörnyezet pedig az újságíró szüleménye.

2017. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből megnézném mit mondott Topál József, és mi az újságíró kreálmánya. Topál ennél sokkal jobb szakember.
2017. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a fajtiszta szó nekem is rosszul esett


de az is furcsa volt, hogy első kutyának, tapasztalatlan gazdáknak fajtatisztát javasolnak

ilyet még nem hallottam...

2017. szept. 19. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"Tévhit, hogy kis lakásba nem való nagy kutya, sőt."


Ezt továbbra is hülyeségnek gondolom. Illetve kiegészíteném: kiskutya sem feltétlen lakásba való. Néhány fajtát leszámítva nem kéne kutyát lakásban tartani.

2017. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!