Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon soknak számít 2 hét...

Nagyon soknak számít 2 hét csúszás az állatorvosnál?

Figyelt kérdés
2 hete kellett volna vinni, teljesen kifelejtettük! Holnap visszük, ez nagyon nagy baj, hogy ennyit késett?:((
2017. szept. 19. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy, egyáltalán nem gond. Ne aggódj!
2017. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mire. Ha az éves veszettség elleni oltásról van szó akkor nem. Az kb 3 évig nyújt védettséget amúgy is. Viszont ha kölyökkori oltásról van szó akkor az lehetett volna elég rossz kimenetelű is.
2017. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Oltásnál nem gond, műtét után vagy varratszedésnél gázos lehet.
2017. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Probléma függő. Éves kontroll vizsgálatnál lényegtelen, eü problémánál viszont lényeges, kivételt képez ez alól, ha az állat gyógyult, és csak rutinból rendeli vissza az orvos.
2017. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem beteg, vagy ilyesmi, akkor szerintem jobban megjegyeztem volna. Eddig 2x voltunk a dokinál a szükséges oltások végett, illetve féreghajtót is kapott már. Ha jól tudom most a veszettség ellenit megyünk megismételni.
2017. szept. 20. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!