Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita lakásban?

Akita lakásban?

Figyelt kérdés
Most költözött be az új szembeszomszéd, egy 30-40 között lévő pár. Panellakás és figyelmes lettem mostanában új hangokra. Eddig csak a jobb oldali szomszéd csivaváját lehetett hallani, most mélyebb hangokat is hallottam. Jöttem fel a kutyusommal a lépcsőn és pont akkor vitték le a kutyát, egy gyönyörű akitát. Eszem ágában sincs kotnyeleskedni, nem visít a kutya egész nap, csak én úgy tudtam az akita nem tartható lakásban. Esetleg tart más is? Nincs gond vele? Nem lenne jó ha nagyon ugatna majd később.

2017. szept. 20. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van. Az ugatás nem a kutyán fog múlni, ha le van mozgatva és nevelik akkor nem lesz hangos. Minket nemrég kérdeztek hogy mi lett a kutyával, egy nyikkanást sem hallanak. A kutyánk még mindig ott van ahol volt, egyszerűen nem örjöng mindenért. Viszont hajlamosak a sz. Szorongásra, amit ha nem "kezelnek" szétszedi a házat amíg nincsennek otthon és végig visítani fog(velünk szerencsére nem volt ilyen) szóval majd kiderül milyen lesz, ha felelősségteljes gazdik vették nem lesz gond, ha divatmajmok akkor annál több.
2017. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh, rendben, ez esetben nem aggódom tovább. Köszönöm a válaszod! :)
2017. szept. 20. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag bármilyen jól nevelt/kezelt kutya tartható lakásban, ha kellően le van mozgatva. Monjuk egy Bernpásztor én sem tartanék benti kutyaként, de ha eleget foglalkoznak vele, egyik kutya sem rombol.
2017. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte bármelyik kutya tartható panelban ha kellően levan mozgatva. Persze egy KÁJ és hasonló méretű pásztorkutya nem feltétlen érezné jól magát és annyi hely sincs, hogy ne borítson fel mindent.
2017. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy akitához hasonló méretű kutyám volt 12 évig a lakásban. Rendesen le volt mozgatva, szinte sosem ugatott, nem volt gond vele. Ha az akita gazdái felelősségteljesek, akkor nyugi, ő sem fog hangoskodni.
2017. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, azóta egy hangja sincs, az elején biztos csak az új helyet szokta aztán azért :) Kutyusommal is barátkozott már, jól nevelt kutya :)
2017. szept. 22. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!