Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi vezérelte ezt a kutyust,...

Mi vezérelte ezt a kutyust, miért viselkedett így?

Figyelt kérdés
lassan 3 éves videó mégis mindig megborzongat mikor újralátom, https://www.youtube.com/watch?v=NHj3JdHoB3k nem tudom azóta mi lehet vele, ez a kutyus napi 14 kilométert ment az otthonától a kórházig minden napa szibériai fagyban, mert a gazdáját várta. az állatok ösztönlények, semmi értelme nem volt a felesleges erőkifejtésnek mégis napi rutinjává vált, miért?
2017. szept. 22. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Ugyan amiatt, ami miatt a Hachi is így viselkedett: önzetlen szeretet.
2017. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nekik nincs ilyen fejlett idegrendszerük hogy ilyesmit érezzenek
2017. szept. 22. 20:38
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Látom, fogalmad sincs az állatokról, meg az idegrendszerükröl - habár annak semmi köze az érzelmekhez.
2017. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
egyből egy túlokoska:)
2017. szept. 22. 20:58
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Ha minden választ megvétózol, miért kérdezel?
2017. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

"az állatok ösztönlények"

Neki a gazdája volt az, akihez tartozik. A farkas ősök naponta sokkal nagyobb távot is megtettek.

Nem néztem meg a videót, de biztosra veszem, nem szobakutyáról van szó.

2017. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
csak a negatív rosszindulatú válaszokat. neked sem volt érdeked ilyet más arcába tolni szóval direkt faszkodsz és így nem is érdekel a véleményed:)
2017. szept. 22. 21:03
 8/13 A kérdező kommentje:
# 6/7 kár hogy nem nézted meg, igaz talán nem szobakutya (volt) de egy tacskókeverék úgy tűnik rövid szőrrel nem is a legstrapabíróbb mégis így döntött
2017. szept. 22. 21:06
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
A harmadik hozzászóló nem én vagyok, csak azonos a százalékunk, ha azt gondoltad "faxkodásnak". Mellesleg teljesen igaza van neki is, nem hinném hogy itt bárki is "faxkodott" volna, rajtad kívül persze.
2017. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
A negativ válaszolók nem birják elviselni, hogy a kutyáknak sokkal nagyobb szivük van, mint az embereknek, a kutyákat nem a pénz, és az érdekek irányitják, hanem a hűség.
2017. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!