Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet kutyát sétáltatni?

Lehet kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

az lenne a kérdésem, hogy lehet e arra lehetőség, hogy egy napra egy mopszot "kölcsönözzek".Lehet, hogy hülyén hangzik elsősorban Budapest környékén érdekelne, hogy valaki tud e ilyenről, hogy elhozok egy kutyát és este visszaviszem, addig sétáltatom etetem.Vagy ez lehetetlen?



2017. szept. 22. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Hát, ha nincs mopszos ismerősöd, akkor szerintem szinte halott ügy. Nekem nem mopszom van, de fajtától függetlenül biztos nem bíznám rá a kutyámat egy idegenre. Pláne, hogy a mopsz egy elég beteges fajta.


Esetleg nincs kedved menhelyen, fajtamentésnél, állatmentőknél körülnézni? Ha találnál valahol mopszot, biztos örömmel fogadnának, akár egy napra is önkénteskedni.

2017. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Valaki nem tud esetleg állatmenhelyben egy mopszról?
2017. szept. 22. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Miért szeretnél egy napra egy kutyát elhozni, és miért ezt a speciális fajtát? Ez ilyen villogás vele vagy mi?


Szerintem a kutyatartók egészéről elmondhatom aki szereti és felelősen tartja a kutyáját hogy nem adná oda egy idegennek csak úgy.

2017. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem villogás, de van még olyan ember aki imádja a mopszokat,de a körülmények nem engedik meg neki.
2017. szept. 22. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Sok menhelyen lehet kutyát sétáltatni, nézz körül, hátha van valamelyik menhelyen mopsz (vagy mopsz jellegű kutya).
2017. szept. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk Pécsen például van ilyen lehetőség, állatmenhelyen. Lehet kutyát vinni sétáltatni, játszani vele stb. Mondjuk ha jól tudom, egy egész napra nem lehet elvinni, meg van szabva az idő, hogy mikorra kell visszavinni. Biztos, hogy Pesten is van ilyen, nézd meg az allatmenhelyek honlapjain szerintem, ha pedig nem találsz röla információt, érdeklődj náluk.
2017. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Náluk érdeklődj:

[link]

2017. szept. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!