Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a vélemény Cesar Millan: A...

Mi a vélemény Cesar Millan: A kutya mint családtag című könyvéről?

Figyelt kérdés

2017. szept. 23. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Nekem tetszett. Sok jó dolgot említ, amit hasznosíthatok belőle. A többi könyv is tetszett. (A csodálatos kutyadoki, Hogyan neveljünk tökéletes kutyát.) Nem az etalon a kutyanevelésben, mert igaztából esettanulmányokat ír le. Inkább könyvtárból kölcsönözd ki.
2017. szept. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nem tetszik.

Plusz többször is olyan dolgokat mondott a TV-s sorozatában a viselkedésproblémás kutyákkal kapcsolatban, amire nagyon furán néztem, és szerintem egyértelműen populista szöveg akart lenni:S

2017. szept. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom. Inkabb konyvtar akkor. Tudtok egyébkent javasolni olyan kutyakonyvet, ami kiterjed nem csak a nevelesre, hanem tàplàlàs, gondozas, stb.?
2017. szept. 23. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
2. Válaszoló, tudnál egy példát mondani?
2017. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
2-es vagyok, igen: számomra az volt a mélypont, amikor egy olyan család fogadott be az utcáról egy felnőtt, viselkedésproblémás kutyát, ahol kerekesszékes családtag volt, és azt mondták neki, hogy azt szeretnék, ha alkalmassá válna segítőkutyának - bólogatott:S (Szerintem ez irreális volt, a kutya amúgy is problémás volt, felnőtt, és nem ártott volna felhívni a család figyelmét, hogy 1. a segítőkutyákat kölyökkorban alaposan kiszűrik, hogy melyik lehet alkalmas a feladatra 2. több évig képzik őket - nem úgy megy, hogy 1-2 alkalommal odamegyek, adok pár tanácsot, aztán varázsütésre minden rózsaszín lesz!)
2017. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
SZUPER
2018. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!