Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen otthoni kutyaszőr...

Milyen otthoni kutyaszőr nyíró gépet ajánlanátok egy kis termetű, Westie kutyushoz?

Figyelt kérdés

Nézegettem párat, [link]

ezt láttam, ami alkalmas lehet. Bárkinek egyéb ötlet vagy tapasztalat? Egy kan Westiről van szó.



2017. szept. 23. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A westiet trimmeljuk, nem nyírjuk.
2017. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 EvaSz86 ***** válasza:
Maga a gép jól néz ki, és biztos lehet is használni, de vigyázzatok, mert nem olyan egyszerű nyírni egy kutyust, mint amilyennek először tűnik. Én júniusban vittem teljesen lenyíratni az enyéimet kozmetikába. 4000 ft volt 2 kutya, és Budapesten, szóval vidéken még olcsóbb szerintem...és igazából legközelebb majd csak jövőre kell őket vinnem, mert teljesen le lettek borotválva, és a fejükön fülükön és a lábaikon is fajtára jellemző fazonra vágták a szőrt, nagyon jól néz ki...ebben az árban benne volt a karmok vágása, fülszőr kitépkedése. Szóval, ha biztos vagy benne, hogy ügyes leszel, akkor hajrá. Csak kalkuláld bele, hogy folyamatosan izeg-mozog, főleg ha nem ismeri a nyíró hangját. És ha nem tudod olyanra lenyírni, ahogy elképzeled, akkor egészen furcsa fazonok is kijöhetnek a végén.
2017. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!