Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez csak szerintem nem normális?

Ez csak szerintem nem normális?

Figyelt kérdés
[link]
2017. szept. 23. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

szerintem imádni való, amit csinál :)


bár én ilyet még nem láttam más kutyánál, de nem hiszem hogy valami problémára utal, csak szimplán örül a kutyus, és még az evés alatt se hagyja abba a csóválást. :)

2017. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez egyfajta rendellenesség, mint amikor a kutya két lábon tud állni, ilyenek, de nem okoz nagyobb problémát a kutya életében. De azért cuki :)
2017. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


Mar ugy ertem, hogy a mellső lábait tud két lábon állni

2017. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 EvaSz86 ***** válasza:
65%
Mi ezzel a gond, én is legalább ennyire örülök a kajának...viccet félre téve, szerintem amilyen kis pici, még annyira játékos, hogy evés közben sem áll le. A én kutyusom mikor odaadom a száraztápot neki, mielőtt elkezd összpontosítva enni, egy-két darabkát a szájába vesz, kiköpi jó messzire, és utána szalad, mintha préda lenne, és elkapja.
2017. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs vele. Örül a kajának kölyökként. Aki ebben abnormálisat lát, azzal nincs valami rendben, de nagyon.
2017. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És miért lett mindenki lepontozva? :o
2017. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!